Pamje të rënda në Pejë/ Një djalë dhe një grua rrahin barbarisht një tjetër grua (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një rast shumë i rëndë dhune është regjistruar ditën e sotme në qendrën e qytetit të Pejës. Dy persona, një djalë i ri dhe një grua, kanë rrahur barbarisht një tjetër grua. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale janë vërtet të rënda. Dhuna e ushtruar ndaj gruas së vetme është tepër e rëndë, sidomos nga ana e djalit.

Në fund shihen 2 policë të veshur civilë teksa afrohen, duke ndërhyrë dhe kanë shoqëruar dhunuesit dhe kanë çuar në spital të dhunuarën. Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka thënë për Gazetën Express se dy persona janë arrestuar.

“Rreth orës 14:00 në rrugën Nëna Tereza në Pejë, Policia ka hasur në një rrahje e cila ishte në progres, Ka arrestuar dy persona, viktima është dërguar në spital. Rasti nga Prokurori është cilësuar si lëndim i lehtë. Dy persona janë dërguar në mbajtje”, tha zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi.


Të fundit

Pamje të rënda në Pejë/ Një djalë dhe një grua rrahin barbarisht një tjetër grua (Video)

Një rast shumë i rëndë dhune është regjistruar ditën e sotme në qendrën e qytetit të Pejës. Dy persona,...

Detaje nga krimi i rëndë në Divjakë/ Djali gjeti prindërit e vrarë dhe njoftoi policinë

Detaje të reja janë zbuluar nga krimi I dyfishtë në familje, mbrëmjen e sotme në Divjakë, ku Hekuran Rrasa vrau me armën e gjahut...

Shpërthime në Afganistan/ Të paktën 2 të vdekur, mbi 19 të plagosur

Të paktën 2 persona kanë vdekur dhe mbi 19 janë plagosur gjatë tre shpërthimeve në kryeqytetin e provincës lindore, Nangarhar. Ky është përshkruar si sulmi...

Sa fiton Lionel Messi te PSG? Media franceze zbulon shifrat

Sa fiton Lionel Messi te Paris Saint Germain? Për të zbuluar shifrat e kontratës astronomike që ka firmosur ylli argjentinas me klubin parizien ka...

Tragjike në Divjakë/ Vret gruan me armë gjahu në banesë dhe më pas veten

Dhuna ndaj gruas nuk ka të sosur, ku raste e vrasjes së tyre thuajse po bëhen të përditshme. Pas ngjarjes tragjike në Fier ku...

Lajme të tjera

Web TV