Godet Antonela: Dua meshkuj mbi 40 vjeç se kanë eksperiencë seksuale, mund të më ngacmoni lirisht!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, e ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në e Diell ka ‘goditur’ me deklaratën e saj në lidhje me meshkujt mbi 40-vjeç.

Pikërisht kjo ishte edhe tema për të cilën po diskutohej në studio: ‘A duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40 vjeç në klube nate?’.

Antonela ishte pro që burrat dhe gratë mbi 40 vjeç të shkojnë në klube nate ndërsa habiti me deklaratën e saj duke thënë se preferon meshkujt mbi 40 vjeç sepse kanë eksperienca seksuale.

“Unë personalisht i pëlqej meshkujt 40, mund të më ngacmoni lirisht, kanë çdo lloj eksperiencë, kanë inteligjencë, kanë eksperiencë seksuale. Ka shumë 40-vjeçar seksual që presin akoma”, tha ajo.


Të fundit

Godet Antonela: Dua meshkuj mbi 40 vjeç se kanë eksperiencë seksuale, mund të më ngacmoni lirisht!

Ish konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha, e ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në e Diell ka ‘goditur’ me deklaratën e...

Studimi amerikan: Moderna mbron më shumë dhe më gjatë se Pfizer

Një studim nga Qendra Amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) sugjeron që vaksina Moderna jep mbrojtje më të mirë afatgjatë kundër shtrimit...

Internet me shpejtësinë e dritës / Google teston me sukses metodën e re të transmetimit

Shkencëtarët kanë testuar me sukses ofrimin e shërbimit të internetit përmes grimcave të dritës, duke cilësuar këtë si hap gjigant në drejtim të ofrimit...

Inaugurimi i TKOB/ Rama publikon pamje nga “Grand Gala”: Dita erdhi! Kushte dinjitoze për të qenë në lartësinë e zërave të njohur nëpër botë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar momente nga “Grand Gala” që shënoi inaugurimin e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit pas rikonstruksionit. Në një...

Dyert e universiteteve hapen…për vaksinim / Manastirliu: Si garanci për një vit akademik sa më të mirë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi sse ekipe të vaksinimit janë të vendosura në të gjitha universitetet e vendit për të realizuar vaksnimin e...

Lajme të tjera

Web TV