“I tregova burrit se të kam puthur”/ E moshuara lë pa fjalë Sali Berishën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sali Berisha vazhdon takimet me simpatizantët e tij dhe këtë herë u ndal në qytetin e Vlorës.

Pas fjalës së tij, mikrofonin e morën qytetarët ku secili kishte ndonjë kërkesë.

Një e moshuar ktheu pas në kohë Berishën duke i kujtuar se e kishte puthur shumë vite më parë gjatë një fushate elektorale.

“Të kam puthur gjatë fushatës, i thashë edhe burrit kam puthur Sali Berishën, shumë mirë bëre me tha, se nuk ka si Sali Berisha në këtë vend,” tha ajo, ndërkohë që ky i fundit shihte i habitur duke qeshur.


Të fundit

“I tregova burrit se të kam puthur”/ E moshuara lë pa fjalë Sali Berishën

Sali Berisha vazhdon takimet me simpatizantët e tij dhe këtë herë u ndal në qytetin e Vlorës. Pas fjalës së...

Florian Marku mposht Max Prodan dhe shpallet kampion bote në IBF

Boksieri shqiptar Florian Marku ka hyrë në histori pasi ka fituar për herë të parë titullin kampion bote në IBF . Marku siç e premtoi...

Rama kërkoi njohjen e Kosovës në Asamblenë e OKB-së, reagon kryeministrja serbe

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Edi Rama gjatë Asamblesë së OKB-së ku iu kërkoi 193 vendeve pjesëmarrëse që...

Rrëfehet Nevina Shtylla, tregon kritikën që i bën shpesh i dashuri

Nevina Shtylla ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ajo ka folur për rubrikën e saj më të re në E...

Demian Smith takon koordinatorët e Këndeve Amerikane në Shqipëri: Po sjellin kulturën e SHBA-së

Demian Smith është takuar me koordinatorët dhe partnerët vendas të Këndeve Amerikane në Shqipëri. Lajmin e ka bërë të ditur Ambasada Amerikane në Shqipëri...

Lajme të tjera

Web TV