“Do të pres kokën! Ta q* motrën”/ Gruaja nxjerr videon tronditëse: Ja si ish-burri më kërcënon me jetë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një denoncim i fortë është bërë mbrëmjen e sotme nga një grua shqiptare, e cila përndiqet nga ish-burri i saj me të cilin është ndarë prej 3 vitesh.

Në mesazhin që i ka dërguar Joq, gruaja thotë se para tre vitesh ka mundur t’i ikë fshehurazi ish-burrit, i cili ishte i alkoolizuar dhe luante bixhoz dhe që e dhunonte sistematikisht edhe në sy të fëmijës.

Në videon e publikuar, burri dëgjohet teksa e kërcënon me jetë ish-gruan e tij, madje duke shkuar deri aty sa i kërcënon dhe fisin dhe i thotë do të shkojë edhe në Gjermani për ta gjetur e për ta vrarë.

I bëjmë thirrje institucioneve të reagojnë. Gruaja duhet të merret në mbrojtje që të mos kemi një tjetër viktimë.

Denoncimi i plotë i gruas të cilës i kërcënohet jeta nga ish-bashkëshorti:

“Përshendetje Joq, po ndaj me ju histori time. Unë para 3 vitesh arrita të iki fshehur burrit tim sepse ai ka qenë gjithmonv një njëri alkoolist luante gjithë kohen lojra fati. Kam jetuar 10 vjet në Greqi me të, kam 2 fëmijë që jëtojnë me mua jashtë shtetit. Jemi larg nga ai. Ne jemi ndarë shpesh sepse jeta më të ishte e vështire më kercenonte se do më vriste nëse unë do ta lija një ditë, shpesh me ka dhunuar fizikisht në sy të fëmijeve. Fëmijët janë të tmerruar sot as nuk duan tja dinë për të. Ai do veç të më vrasë mua sepse unë se durova më dhe mora femijet e u largova larg prej ti. Tani ai ka 3 vjet që nuk e pranon ndarjen dhe nuk e pranon që unë e kam lenë përfundimisht këtë njëri psikopat i cili vazhdon e më kërcënon familjen time në Tiranë”


Të fundit

Sheila, Beniada apo Semi? Ja kush është banorja që lë shtëpinë e “Big Brother VIP”

Mbrëmjen e sotme shtëpinë e “Big Brother Vip” e ka lënë këngëtarja Sheila Haxhiraj mes lotëve dhe emocioneve të...

Arratia zgjati shumë pak, policia e Kosovës arreston reperin e njohur dhe truprojën e tij

Reperi i njohur Fero së bashku me truprojën e tij ditën e sotme kanë sulmuar producentin e njohur Jetmir Agaj. Menjëherë policia e Kosovës shpalli...

Pandemia e futi në krizë/ Shqiptari në Angli bën “gabimin më të madh të jetës”, si e “fundosi” shoku

Një shqiptar i kapur me kanabis i cili arrinte vlerën e 85.000 paundëve është dënuar me një burgim 18-mujor. Altin Boriçi, 38 vjeç, banor...

Pep Guardiola ‘bekon’ Xavin: Duhet të jetë ai trajner i Barcelonës, e meriton!

Ish-trajneri i Barcelonës Pep Guardiola ka folur ditën e sotme me fjalë të mëdha sot për Xavin. Teksa trajneri i kësaj skuadre u shkarkua...

“Do të pres kokën! Ta q* motrën”/ Gruaja nxjerr videon tronditëse: Ja si ish-burri më kërcënon me jetë (Video)

Një denoncim i fortë është bërë mbrëmjen e sotme nga një grua shqiptare, e cila përndiqet nga ish-burri i saj me të cilin është...

Lajme të tjera

Web TV