“Xhepat plot para”/ Kapet “mat” spiuni shqiptar i rrjetit të prostitucionit në Itali

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 41-vjeçar shqiptar në Itali u arrestua pasi dyshohet se është i përfshirë në një skemë prostitucioni.

Teksa policia ka shtuar kontrollet në zonën e Bolsanos, ku dyshohet se ushtrohet ky aktivitet kriminal, aty ka evidentuar shqiptarin i cili qarkullonte në të gjithë zonën.

41-vjeçari dyshohet se ishte roja që spiunonte mbarëvajtjen e aktivitetit si dhe bënte transportin e vajzave që dyshohet se ishin pjesë e këtij rrjeti.

Gjatë kontrollit policia i gjeti 7000 euro cash që dyshohet vijnë nga aktiviteti kriminal.

Në fund policia sekuestroi paratë e gjetura si dhe makinën që përdorte shqiptari.


Të fundit

“Xhepat plot para”/ Kapet “mat” spiuni shqiptar i rrjetit të prostitucionit në Itali

Një 41-vjeçar shqiptar në Itali u arrestua pasi dyshohet se është i përfshirë në një skemë prostitucioni. Teksa policia ka...

Qeveria gjermane mbështet financiarisht bashkinë e Cërrikut, e shpall modelin më të mirë për simotrat

Gjatë një inspektimi të imtësishëm që u janë bërë gjatë ditës së sotme në Bashkinë e Cërrikut investimeve të financuara nga Qeveria e Gjermanisë,...

U shkarkua nga shkalla e parë e KPK, KPA rikthen në detyrë prokurorin e Tiranës

KPA ka kthyer në detyrë prokurorin e Tiranës, Ndini Tavani, i cili u shkarkua nga shkalla e parë e KPK. Njoftim vendimi: Trupi gjykues i Kolegjit...

“Ballkani i Hapur”/ Rama i buzëqeshur në Beograd, Vuçiç i “shtron” darkën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Beograd, ndërsa nesër do të bisedojë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç si mikpritës dhe...

Qeveria amerikane shton katër kompani teknologjike të huaja në listën e zezë

Qeveria amerikane ka shtuar katër kompani të huaja teknologjike në listën e kompanive që thotë se kishin “zhvilluar dhe kishin pajisur me programe kompjuterike...

Lajme të tjera

Web TV