Einxhel Shkira i propozon DJ Dagz për martesë, ja përgjigja e tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një nga çiftet më të komentuar të Big Brother VIP janë padyshim moderatorja, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz.

Dyshja po vazhdojnë të shijojnë romancën që krijuan në shtëpinë e famshme dhe janë pothuajse të pandashëm.

Nuk mungojnë as dedikimet dhe postimet e ndryshme që bëjnë në rrjetet sociale duke treguar haptas dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Së fundmi ishte Einxhel ajo që ka bërë një dedikim për Dagzin teksa nuk ka hezituar që t’i kërkoj të martohet me të.

Moderatora shqiptare ripostoi një shkrim ku ishin të shkruar disa nga tiparet e një partneri ideal e që Einxhel i sheh te DJ Dagzi.

“Martohu me mua”, ka shkruar Einxhel në mbishkrimin e postimit, ndërsa nuk ka munguar as përgjigja e Dagzit.

“Nuk jam edhe aq i mirë jo, por këtë ‘martohu me mua’ nuk e mendoj as dy herë”, ka shkruar DJ nga Kosova.

 

Të fundit

Shqipëria,14 vjet në NATO/ Begaj: Krenarë që jemi pjesë e aleancës më të fuqishme në botë

Presidenti i vendit Bajram Begaj, ka reaguar në rrjetet sociale për 14 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Ai...

Vranësira dhe reshje shiu, si pritet të jetë moti gjatë ditës sot

Ditën e sotme, i gjithë vendi do të jetë në mbizotërimin e vranësirave dhe reshjeve të shiut. Gjatë mesditës dhe pasdites, intensiteti i reshjeve do...

Kursi i këmbimit, 1 prill 2023/ Sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja

Sot më 1 prill 2023, dollari amerikan blihet me 104 lekë dhe shitet me 105 lekë. Euro blihet me 112.9 lekë dhe shitet 113.6 lekë. Paundi...

1 Prill 1948 – Gjermania Lindore/ Sovjetikët ndalojnë qarkullimin e trenave ushtarakë

Trupat sovjetike, ndalojnë kalimin e trenave ushtarakë amerikanë dhe britanikë në zonën e tyre të pushtimit në Gjermani, duke kërkuar nga aleatët e luftës...

5 kuriozitete që (ndoshta) nuk i dini për festën e 1 prillit

Nga truket e Google deri tek ato të yjeve të rock-ut, duke kaluar nëpër shakatë e BBC-së: pesë kuriozitete që (ndoshta) nuk i dini...

Lajme të tjera

Web TV