Sonte nata e parë…/ Megi Pojani publikon fotot me partnerin e saj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prej kohësh tashmë është bërë publike data, ku është njoftuar se sonte (7 tetor) do të nisë spektakli i kërcimit “Dancing With The Stars Albania”.

Secili nga pjesëmarrësit ka shprehur entuziazmin për nisjen e këtij programi kaq të dashur për publikun, e po kështu ka bërë edhe Megi Pojani.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto me partnerin e saj në këtë spektakël kërcimi, balerinin Jurgen Bala.

“Jemi këtu për një kohë të gjatë, jo për të kaluar bukur” shkruan Megi krahas fotove.

Të fundit

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet Naim Stafuka

Vijon operacioni i SPAK në disa qytete të vendit pas lëshimit të 50 urdhër-arresteve për kapjen e "kokave" të krimit. Mes urdhër-arresteve të firmosura nga...

Vula e PD/ Basha apo Berisha? Ja gjyqtarët që kanë në dorë fatin e demokratëve

Gjykata e Apelit në Tiranë është vënë dje në lëvizje, ndërsa ka caktuar datën 11 qershor si datën kur do të rinisë sërish gjykimin...

“Mamaja më thoshte vdis te burri”/ Rita Lati rrëfehet si asnjëherë më parë

Rita Lati ka rrëfyer peripecitë e jetës, sesi iu desh të rriste e vetme Rozën dhe dhunën që ka përjetuar në familje. E ftuar në...

Lajme të tjera

Web TV