Luhaten monedhat e huaja, shikoni me sa këmbehet euro, dollari dhe paundi britanik

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot në tregun valutor dollari amerikan blihet me 117.6 lekë dhe shitet 123.6 lekë.

Euro blihet me 115.9 lekë dhe shitet 120.9 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 133.5lekë dhe shitet me 139.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 116.7 lekë, ndërsa në shitje me 122.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 84.7 lekë dhe në shitje me 90.7 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

 

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV