Po mbante fjalim, Vuçiç i ndodh incidenti, reagimi i tij ishte epik: As nuk lëviza

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ditën e djeshme, Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç u takua me presidentin francez Emmanuel Macron në Paris.

Pas takimit, teksa po jepte një deklaratë për mediat ndodhi një incident që mori vëmendjen e të gjithëve.

Zhurma e dritës së një transmetuesi që goditi dyshemenë ndërpreu fjalimin e tij teksa po shpjegonte se çfarë kishte diskutuar me Macron, transmeton Index.hr.

Ai e ka marrë me sportivitët këtë gjë duke buzëqeshur, dhe duke e shoqëruar me një koment.

“Për pak më goditi. As nuk lëviza”, tha Vuçiç.

Videoja po shpërndahet në të gjitha rrjetet sociale, e cila po merr komente pozitive dhe negative.

Të fundit

Kanye West sulmon fizikisht një burrë, sepse i ngacmoi të shoqen

TMZ ka zbuluar se Kanye West po investigohet për sulm fizik të qëllimtë pasi goditi një burrë, i cili...

Meta probleme me drejtësinë? Analisti thumbon ish-presidentin:Pa qenë i pandehur nga SPAK

Analisti Skënder Minxhozi thotë se kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta po sillet sikur ka probleme me drejtësinë. Në një intervistë televizive, Minxhozi u...

Kur do shpërndahen fondet? Afati mbyllet nesër, 66 mijë fermerë aplikuan për subvencione!

Fermerët kanë edhe pak orë në dispozicion për të aplikuar për Skemën Kombëtare dhe të marrin mbështetje financiare nga Buxheti i shtetit. Aplikimet mbyllen...

69 vjet pa Ajnshtajnin, ikonën botërore të fizikës

69 vjet më parë, fizikani Albert Ajnshtajn vdiq në Princeton, New Jersey, në moshën 76-vjeçare. Albert Ajnshtajn, i cili do të revolucionarizonte fizikën dhe kuptimin...

Plani që po ndiqet për ndryshimin e moshës për daljen në pension

Astrit Hado, drejtori i përgjithshëm i Institutit të Sigurimeve Shoqërore ka folur për skemën e pensioneve në Shqipëri dhe problematikat që hasin të moshuarit....

Lajme të tjera

Web TV