test

“Unë jam gati”/ Fifi konfirmon pjesëmarrjen në “Festivalin e Këngës”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja Filloreta Raçi ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në “Festivalin e Këngës”, që në këtë edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Fifi shkruan se ka gjithçka gati për konkurimin e saj në festival dhe se po epret këtë eksperiencë me shumë energji të mirë.

Tu prit daten 19.12.22 me energjine ma t’mire n’bote @festivali_kenges_rtsh UNE JOM GATI P.s. teshat , vathet , make up-in , floket, kepucet , balerini ,instrumentistat , producenti, kanga Cover ?? NE DUAR TE SIGURTA”, shkruan Fifi.

Të fundit

Digjet Greqia! Më shumë se 300 vatra zjarri brenda 24 orëve të fundit

Greqia po përgatitet për atë që pritet të jetë një sezon i gjatë zjarresh i nxitur nga një qershor...

Luftë për vendin e parë në grupin B, formacionet zyrtare të supersfidës Spanjë-Itali

Spanjë-Itali do të mbyllin javën e dytë të Grupit B në Kampionatin Europian, Gjermani 2024, grup në të cilin është pjesë edhe Shqipëria. Ndërsa jemi...

Ambasadori: Kam farkëtuar marrëdhënien më të fortë mes MB dhe Shqipërisë

Ambasadori britanik në Tiranë, Alastair King-Smith u shpreh se gjatë 3 viteve të qëndrimit të tij si diplomat i Mbretërisë së Bashkuar në Shqipëri...

Prej kohësh vuante nga sëmundja, ndërron jetë aktori i njohur

Aktori me famë botërore Donald Sutherland, i njohur për rolet në, “Klute” dhe “The Hunger Games”, ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën...

Anglia zhgënjen në Frankfurt, barazim me gola ndaj Danimarkës

Anglia barazoi 1-1 me Danimarkën në Frankfurt, në përballjen e vlefshme për Europianin.  “3 luanët” realizuan të parët me Harry Kane, në minutën e...

Lajme të tjera

Web TV