Euro dhe dollari nuk dalin nga “gremina”/ Zbuloni çfarë po ndodh me kursin e këmbimin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 19 janar 2023, dollari amerikan blihet me 107.2 lekë dhe shitet me 108.1 lekë.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 116.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 133 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 116.5 lekë, ndërsa në shitje me 117.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.3 lekë dhe në shitje me 81.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Të fundit

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë...

Kush janë të burgosurit e tjerë rusë që mund të kenë fatin e Navalnyt?

Kur autoritetet e burgjeve në Arktikun rus njoftuan për vdekjen e papritur të liderit opozitar rus, Aleksei Navalny, më 16 shkurt, ata thanë se...

Rihana performon në dasmën e miliarderit indian, u pagua 9 mln dollarë

Rihana, ylli i muzikës ndërkombëtare ka performuar në dasmën e djalit të një miliarderi në Indi. Ajo ka magjepsur të gjithë të ftuarit në...

Mbi 1 miliard njerëz në botë janë mbipeshë, sipas OBSH

Numri i njerëzve obezë në të gjithë botën i ka kaluar 1 miliard, kjo sipas një studimi të fundit të publikuar në “The Lancet”....

Rama ndan pamjet: Ura e re e Kukësit, i jep zgjidhje nyjes së vjetër lidhëse

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar në faqen e tij zyrtare “Facebook” pamje nga momentet e fundit të punës për ndërtimin e Urës...

Lajme të tjera

Web TV