“Do ta bëj lojën më drithëruese”/ ‘Maestro’ ka një surprizë për banorët në “BBV”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Armaldo Kllogjeri, ose siç e thërrasin ndryshe ‘Maestro’ është një nga protagonistët e spektaklit, ku duket se ka një surprizë për banorët e tjerë gjatë ‘Prime’-t të së shtunës.

Teksa bisedonte me Luizin, maestro u shpreh se ka vendosur ta bëjë lojën e tij më të fuqishme dhe se do ta ndryshojë totalisht.

“Do mbaj një qëndrim të shtunën që ta bëj lojën më të fuqishme. Ta bëj lojën më drithëruese, ta bëj lojën më kureshtare. Kupton çfarë po them. Këtë duhet ta bëj në prime. Edhe nëse do nominohem, prapë do ta them, do ta bëj”– tha ai.

Të fundit

Ambasadori i ri i SHBA që di të flasë shqip: Ky do jetë misioni im në Tiranë

David J. Kostelancik, i emëruar nga Presidenti Biden për të shërbyer si Ambasador i Shteteve të Bashkuara në Shqipëri,...

1 vit nga masakra e Buchas në Ukrainë, Xhaçka: Federata ruse të vihet para përgjegjësisë

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, mori pjesë në Samitin e Buchas, një vit pas ngjarjeve mizore të rusëve në këtë...

Aksident në Pogradec/ Përplasen 3 automjete, plagosen 6 persona, 2 prej tyre rëndë

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të fshatit Hudënisht. Sipas informacioneve paraprake në aksident janë...

U nda sot nga jeta, intervista me “Zonjën e Tironës” 3 vite më parë, ja historia e saj

Është ndarë sot nga jeta në moshën 102-vjeçare bashkëshortja e legjendës së futbollit shqiptar Selman Stërmasi, Nezihat Stërmasi. Fjala.al pati nderin të intervistonte tre vite...

E papritur nga produksioni/ Olta dëshiron të lërë shtëpinë e BBV, çfarë pritet të ndodhë

Banorët e Big Brother VIP pritet të japin sot vendimin përfundimtar për shtyrjen e spektaklit, ku do të konfirmojnë ose jo qëndrimin e tyre...

Lajme të tjera

Web TV