test

Egla Ceno shpallet fituese e “BBVA 3”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Egla Ceno është shpallur fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”, duke përfunduar kështu rrugëtimin e 133 ditëve dhe duke marrë çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Egla ka kaluar një udhëtim të gjatë e sfidues në këto muaj, ku është përballur me ndodhi të ndryshme, duke përmendur edhe izolimin në ‘Dhomën e Bardhë’. Egla fitoi çmimin e madh, në një televotim kokë më kokë me Julin.

Publiku vendosi pikërisht që fitoren ta merrte Egla, duke e bërë kështu konkurrenten e parë grua që fiton “Big Brother VIP Albania”./E.Ç

Të fundit

Peshkaqenët po bëjnë ‘kërdinë’, autoritetet marrin vendimin urgjent për tre plazhe

Për të dytën ditë radhazi, rojet e plazhit urdhëruan notarët të dilnin nga uji në plazhin Melenara në bregun...

Studimi: Vetmia dëmton shëndetin po aq sa konsumimi i 15 cigareve në ditë

Me siguri ju jeni ndjerë të vetmuar në një moment të jetës tuaj. Edhe pse e dini se keni miq dhe njerëz që kujdesen...

Publikimi i tezave të Matematikës, reagon menjëherë ministria e Arsimit

Ministria e Arsimit dhe Sportit siguron të gjithë maturantët dhe opinionin publik se procesi i provimit të Maturës Shtetërore në Matematikë po kryhet brenda...

Media australiane ‘ELLE’: Shqipëria, perlë e turizmit evropian në zhvillim

Shqipëria mund të njihet më së shumti si vendlindja e Dua Lipës , por ky destinacion ofron shumë më tepër shkruhet në një artikull të...

Nga sot, temperatura përvëluese: Si të parandaloni emergjencat e lidhura me nxehtësinë

Jemi në muajin Qershor dhe temperaturat në Shqipëri dhe në shumë vende të botës kanë shënuar rritje ekstreme. Me temperaturat në rritje të verës,...

Lajme të tjera

Web TV