VIDEO/ Përleshje masive në bordin e avionit, 15 të dehur rrahin oficerët

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një përleshje masive ka ndodhur në bordin e një avioni në aeroportin e Kilit.

Në bordin e avionit kishin hipur 15 persona të dehur që nisën të shqetësojnë pasagjerët e tjerë me ofendime dhe ngacmime të ndryshme.

Në videon e publikuar duket momenti i fillimit të sherrit me grushte dhe shuplaka  mes pasagjerëve të dehur dhe agjentëve të sigurisë.

Pasi kanë zbritur nga avioni sherri ka vijuar në pistën e aeroportit që sikurse shihet në pamje pasagjerët e dehur nuk pranojnë të merren në policët.

4 prej tyre janë arrestuar, ndërsa 6 agjentë janë plagosur.

Të fundit

U mbyt në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit, po peshkonte dhe…

Është gjetur trupi i pajetë i i 22-vjeçarit Valentin Nikolli, i cili u mbyt dje në lumin Mat. Valentin Nikolli...

Partizani kampion pa lavdi, Tirana ndihet e vjedhur por hesht

Është mbyllur me shumë polemika Kapionati Shqiptar i elitës së futbollit, ku Partizani u shpall kampion, ndonëse me pikë të barabarta me Tiranë. Dy...

Sot provimi i parë i Maturës Shtetërore, risitë e këtij viti

Sot, 1 qershor, zhvillohet provimi i parë i maturës shtetërore. Rreth 30 mijë maturantë në të gjithë vendin do t’i nënshtrohen sot provimit të parë,...

Historiku/ 1 Qershori, dita kur fëmijët gëzojnë në të gjithë botën

Dita e Fëmijëve shënohet me 1 qershor në mbarë botën. Por cili është historiku prapa kësaj dite? Fëmijët e të gjitha moshave kërkojnë, që...

Tensionet në veri/ Tubime në Mal të Zi në mbështetje të serbëve në Kosovë

Në shenjë mbështetjeje për serbët në Kosovë, disa qindra qytetarë u mblodhën mbrëmjen e së mërkurës para një kishe në Podgoricë të Malit të...

Lajme të tjera

Web TV