VIDEO/ Çfarë plani po thurin Olta dhe Luizi?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja Olta Gixhari ka tentuar të fusë Luiz Ejllin ditën e sotme në tualet për t’i thënë diçka.

Por, komunikimi brenda tualetit është i ndaluar dhe Luizi u tregua i kujdesshëm, ai nuk u fut brenda në tualet teksa Olta ishte aty brenda.

Olta i kërkoi Luizit që të futej në banjo, pasi do t’i tregonte diçka. Por Luizi nuk bëri kështu. Ai qëndroi jashtë por gjithsesi dëgjoi atë çka Olta i tha. ‘Super ide’ i tha Olta e cila del më pas nga tualeti duke qeshur, ndërsa Luizi largohet i heshtur.

Luizi: Nuk vij aty unë jo

Olta: Jo të të tregoj diçka… Super ide.

Komunikimi brenda tualetit është i ndaluar brenda ‘Big Brother VIP Albania’. Për këtë shkelje rregulli, dolën në nominim Luizi, Maestro dhe Kristi,  e në fund u eliminua Armaldo Kllogjeri (Maestro).

Nuk dihet se cila është ideja që Olta po kërkon të realizojë e nëse Luizi do marrë pjesë.

 

Të fundit

FOTOLAJM/ Shkrepet fotoja familjare e samitit për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në qendër

Pas përfundimit të punimeve të samitit për Ukrainën në Tiranë, liderët pjesëmarrës janë bashkuar për të shkrepur foton familjare. Kryeministri...

E veja e Navalnyt: Nuk jam e sigurt nëse funerali i Alexey do jetë paqësor!

E veja e Alexey Navalny thotë se nuk është e sigurt nëse funerali i tij do të jetë i qetë ose nëse policia do...

Përmbyset autobusi me nxënës në Itali, plagoset rëndë shoferi

Një autobus me nxënës doli nga rruga në Baragiano në Potenza për të shmangur një përplasje kokë më kokë me një makinë, duke u...

Papa Françesku dërgohet në spital

Papa Françesku u dërguar sot në spitalin Gemelli në Romë pas një auditori të përgjithshëm të mbajtur në Vatikan për një ekzaminim mjekësor sipas...

Princi Harry humbet sfidën e Gjykatës së Lartë për mbrojtjen e sigurisë në MB

Princi Harry ka humbur një sfidë në Gjykatën e Lartë kundër qeverisë për nivelin e mbrojtjes së tij të sigurisë kur ai ndodhet në...

Lajme të tjera

Web TV