“Nuk i le njëherë mashtrimet”/ Plas keq mes Gertit dhe Oltës: Je 36 vjeçe dhe bën si…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dita e sotme ka nisur me debat për Olta Gixhairn dhe Gerti Koxhën. Ky i fundit i thotë aktores së njohur është 36 vjeçe dhe bën si ‘vajzë kopshti’.

Nga ana tjetër, Olta i thotë modelit që të mos flasë me të me këtë gjuhë, por sërish Gerti vijon i thotë ‘a nuk të vjen zor?”.

Pjesë nga biseda:

Gerti: Si nuk e le njëherë mashtrimin Olta

Olta: Shih Luizi, ka shkuar e ja ka thënë me vrap

Gerti: Ishin duke bërë zhurmë dhe i them Oltës ‘uleni zërin, mos bëni zhurmë’. Se kur vij unë te shtrati e bëj zhurmë me atë dërrasën më thua, të paktën mbaj të njëjtin standard. E mirë tha, edhe vazhdoi. Edhe kalova unë e ika, kaq ishte muhabeti. Po pse mashtron moj burrneshë se je 36 vjeçe, i bën gjërat si me qenë vajzë kopshti, a nuk të vjen zor

Olta: Jo me mua këtë gjuhë, stop

Gerti: Po je 36 vjeçe, pse mi bën gjërat sy për sy

Olta: Mos fol me mua fare

Gerti: Duhet me të ardhur zor që bën kështu gjërash

Të fundit

Sevilla mposht Romën me anë të 11-të metërshave dhe shpallet kampione e Europa League

Sevilla në qiellin e shtatë. Skuadra andaluziane triumfon në finalen e Europa League-s ndaj Romë në ruletën e penalltive,...

“Rritja e pagave për deputetët, skandaloze”/ Islami: Duhet të niste nga shtresat e ulëta

Rritja e pagave të administratës publike, mes të cilëve ministrave dhe deputetëve ishte temë diskutimi në në emisionin “Bardh a Zi” në ABC News....

Ligji i ri për pronat/ Manja: Deri në Dhjetor 2024 shqyrtohen 9 mijë kërkesa

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja,ka folur në emisionin “Opinion” për vendimin e Këshillit të Ministrave për ndryshimet në ligjin e pronave për të kompensuar...

Komandanti i KFOR-it/ Po të mos ndërhynim në veri, tani do të mbanim zi për viktimat

Komandanti i KFOR-it, Angelo Michelle Ristuccia, ka deklaruar se po të mos ndërhynte KFOR’i në veri, “tani do të ishim duke mbajtur zi për...

“Nuk e lejoj as të gjallë e as të…”/ E bija falsifikon firmën dhe i merr nënës shtëpinë

Më 21 Mars, emisioni Stop transmetoi problemin e zonjës Varvara Kapurani, një 77-vjeçare nga Elbasani, e cila pas vdekjes së të shoqit dhe pas...

Lajme të tjera

Web TV