test

Gazeta Fjala, 8 Prill 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të fundit

Banka Botërore/Reforma territoriale la fshatin pa shërbime dhe përkeqësoi cilësinë e tyre

Efikasiteti dhe efektiviteti i autoriteteve vendore është i kufizuar, me pasoja negative tek ofrimi i shërbimeve publike. Një përpjekje për...

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Çfarë po ndodh me monedhat e huaja?

Sot, më 15 qershor 2024, dollari amerikan, blihet me 93.3 lekë dhe shitet me 94.2 lekë. Euro, blihet me 99.8 lekë dhe shitet 100.6 lekë. Franga...

Gjermania nuk tregon mëshirë ndaj Skocisë, “Panzerat” e nisin Europianin me fitore

Fitore bindëse e Gjermanisë ndaj Skocisë në ndeshjen hapëse të Euro 2024. “Panzerat” u shfaqën me gjithë furinë e tyre në “Allianz Arena” të...

Zjarr masiv, helikopteri “Cougar” niset me urgjencë drejt Shkodrës

Një helikopter Cougar dhe një grup efektivësh të Forcave Ajrore të Shqipërisë janë mobilizuar për shuarjen e një zjarri masiv që përfshiu tregun e...

Bora Zemani “tërbon” fansat me fotot e saj provokuese

Moderatorja Bora Zemani, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj disa nga momentet e saj relaksuese gjatë pushimeve. Në fotografitë e fundit të publikuara...

Lajme të tjera

Web TV