test

Kush do të dalë sot nga shtëpia?/ Gerti dhe Qetsori komentojnë nominimet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kush do të dalë sonte nga Big Brother Vip. Në televotim këtë javë janë Qetsori, Efi, Kiara, Lorenci dhe Gerti. Qetsori dhe Gerti biseduan për nominimin e kësaj jave dhe sipas tyre Efi nuk rrezikon aspak, për shkak të situatave që ajo ka krijuar brenda në shtëpi.

Gerti tha se banorët më të rrezikuar janë ai, Lorenci dhe Qetsori. Sipas tij dhe Qetosit, Kiara po ashtu nuk rrezikon të dalë, kjo mbase për shkak se publiku dëshiron ta shohë të bashkuar çiftin.

Qetsori i tha Gertit se ai nuk del këtë javë, pasi ka mbajtur dy qëndrime në shtëpi, duke krijuar situata. Ai nënkuptoi që Lorenci është më i rrezikuar krahasuar me banorët e tjerë që janë në nominim.

Të fundit

Ambasadori: Kam farkëtuar marrëdhënien më të fortë mes MB dhe Shqipërisë

Ambasadori britanik në Tiranë, Alastair King-Smith u shpreh se gjatë 3 viteve të qëndrimit të tij si diplomat i...

Prej kohësh vuante nga sëmundja, ndërron jetë aktori i njohur

Aktori me famë botërore Donald Sutherland, i njohur për rolet në, “Klute” dhe “The Hunger Games”, ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën...

Anglia zhgënjen në Frankfurt, barazim me gola ndaj Danimarkës

Anglia barazoi 1-1 me Danimarkën në Frankfurt, në përballjen e vlefshme për Europianin.  “3 luanët” realizuan të parët me Harry Kane, në minutën e...

Lufta me kancerin, studimi: Stresi, katalizator për përhapjen e metastazave

Tashmë prej një kohe të gjatë dyshohet që ekziston lidhja midis kancerit dhe stresit kronik, ndërkaq është konstatuar që pikërisht tensioni konstant psikik është...

Shqiptari ngacmon tifozen më ‘hot’ në botë, çfarë s’u pa gjatë ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Të gjithë sytë e shqiptarëve ishin në Hamburg një ditë më parë, aty ku Kombëtarja u përball me Kroacinë. Ndeshja përfundoi barazim 2-2, ku dy...

Lajme të tjera

Web TV