Luhaten monedhat e huaja/ Zbuloni çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 4 maj 2023, dollari amerikan blihet me 100.4 lekë dhe shitet me 101.3 lekë.

Euro blihet me 111 lekë dhe shitet 111.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 125.2 lekë dhe shitet me 126.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.4 lekë, ndërsa në shitje me 113.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.1 lekë dhe në shitje me 75.2 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme:

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV