Kush është ish-banorja e BB VIP që e thërret Luizin ‘biri’?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Luiz Ejlli dhe Valbona Mema ia kaluan shumë mirë bashkë kur kanë qenë të dy bashkë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Edhe pasi këngëtarja e njohur doli për arsye personale nga “Big Brother VIP 2”, ajo vijoi që ta mbështeste Luizin dhe gjithmonë thoshte se ai do ishte fituesi i këtij edicioni të reality show-t.

Nga ana tjetër, këngëtari i dashur për publikun thoshte se në dasmën e tij me Kiara Titon, Mema do të ishte jo vetëm e ftuar por edhe do të këndonte.

Po si është raporti tani që BB VIP ka përfunduar?

Valbona ka postuar ditën e sotme një fotografi ku shfaqet së bashku me Luizin. “Biri”, shkruan këngëtarja krahas fotos që shfaqet duke puthur në faqe Ejllin.

Ky i fundit ende nuk e ka ripostuar këtë imazh në “Instastory”-in e tij, por siç thotë edhe ai vetë, ‘nuk merr vesh shumë nga “Instagram”’.

  • foto galeri

Të fundit

Republikanët kundërshtojnë paketën e ndihmës prej 24 miliardë dollarësh për Ukrainën

Gjatë vizitës së tij në Shtëpinë e Bardhë, Zelensky takoi kryetarin e Dhomës së Përfaqësuesve, Kevin McCarthy. McCarthy është kreu...

Për sa miq kemi vërtet nevojë që të jetojmë mirë?

"Roli i një miku është të jetë pranë teje kur je në gabim, sepse çdokush do të jetë pranë teje kur ti ke të...

Veliaj takohet me kryebashkiakun e Nju Jorkut: Kënaqësi!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka zhvilluar një takim të veçantë me kryebashkiakun e Nju Jorkut, Eric Adams. Në një postim në rrjete...

Bullgaria dëbon kreun e kishës ortodokse ruse në Sofje, Moska: Vendim satanik

Bullgaria dëboi sot kreun e kishës ortodokse ruse në Sofje dhe dy priftërinj bjellorusë, duke i akuzuar ata se i shërbenin interesave gjeopolitike të...

Sa shpesh duhet të shkoj në palestër?

Ndjehet si një pyetje pa përgjigje të vërtetë - sa shpesh duhet të shkoj në palestër? Ndoshta ju jeni përkushtuar ndaj idesë së humbjes...

Lajme të tjera

Web TV