Foto/ Jori Delli sapo konfirmoi lidhjen me reperin e njohur italian?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lajmi se Jori Delli ka nisur një histori dashurie me reperin e njohur italian Fred de Palma, qarkullon prej disa ditësh në mediat shqiptare, por edhe ato italiane.

Fotot misterioze që De Palma ka postuar gjatë këtyre ditëve në llogarinë e tij “janë hetuar” nga mediat e të dy vendeve derisa u kuptua se të gjitha detajet të çonin te Jori.

Ditën e sotme ish-banorja e “Big Brother 2”, duket se e ka konfirmuar lajmin për këtë romancë të re. Në llogarinë e saj në Instagram, modelja shqiptare ka postuar një video nga një koncert i Fred de Palma-s. Duke kënduar mes të tjerash, De Palma dëgjohet të thotë “e dashura ime është shqiptare”./E.T

Të fundit

Parashikimi i motit/ Temperatura të ulta në gjithë Shqipërinë

Sipas MeteoAlb, moti i kthjellët, por relativisht i ftohtë do të mbizotërojë në të gjithë territorin e vendit deri...

Horoskopi ditor, 10 Dhjetor 2023

DASHI Gjatë kësaj dite do bëni mirë të reflektoni më gjatë dhe të braktisni disa zakone të këqija. Keni për ta parë se shumë shpejt...

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season, me rezultat 123-109 ndaj Indiana...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Dhërmi/ 56-vjeçari kapet në flagrancë duke shkarkuar inerte pa autorizim

Një 56-vjeçar është nën hetim në gjendje të lirë, pasi u kap duke shkarkuar inerte në afërsi të një aksi rrugor, pa autorizim nga...

Lajme të tjera

Web TV