Shokon Egli Tako: Pas ndarjes nga Olsi më kanë ngacmuar personazhe publike!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Egli Tako dhe Olsi Bylyku i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para disa muajsh ama ende janë ndarja e tyre është shumë e përfolur në media.

Tashmë duket se secili po vazhdon jetën e tij ama ende këngët e Olsit  merren si dedikime për Eglin.

E ftuar ditën e sotme në rubrikën “Mos i bjer me top” në “E Diell” ka qenë Egli Tako, e cili mes shumë të tjerash rreth karrierës dhe vazhdimin e jetës së saj pas ndarjes së saj nga Olsi dhe nëse ka pasur ngacmime nga djemtë e showbizit.

Egli: Për sa i përket personazheve të showbizit po ka pasur tentativa po nuk ka pasur asnjë kthim mbrapsht…/    S.M

Të fundit

Përballjeje e ashpër/ Gruaja padit ish-burrin për ‘diskriminim moshe’

Prishja e një martese është gjithmonë e vështirë për të dyja palët por në një rast të çuditshëm gjykata...

Kjo është gruaja më e fuqishme në botë për 2023, sipas Forbes

Revista “Forbes” ka shpallur për të dytën herë si gruan më të fuqishme në botë presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen. Ndërkohë që...

Kjo është fytyra e kushëririt tonë 146,000 vjet më parë

Është rindërtuar në mënyrë dixhitale pamja e Homo Longit (ose "njeriut-dragoi"), kafka e madhe e të cilit u zbulua në Kinë disa vite më parë: a...

E frikshme!/ Sociologia: Fëmijët i nisin sot marrëdhëniet seksuale që 12-13 vjeç

Sociologia, Marsi Simo, e ftuara e emisionit “Shije Shtëpie” për të folur rreth temës “hiperseksualizimi tek fëmijët”, shpjegoi definicionin e hiperseksualizimit. Sipas saj, kjo...

Tarifat e Brexit për automjetet elektrike, BE propozon pezullim

Komisioni Evropian dëshiron t’i shtyjë tarifat e Brexit-it për automjetet elektrike dhe bateritë për tre vite. Kjo është arsyeja pse sot ai u ka propozuar...

Lajme të tjera

Web TV