“Mileti do tallavanë”, Monika Lubonja “thumbon” artistët

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-banorja e spektaklit televiziv, “BBV2”, Monika Lubonja, është tepër aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Mbrëmjen e së mërkurës ajo ka shpërndarë një video të këngëtares, Shila Haxhiraj, duke kënduar.

Aktorja ka dhënë mbështetjen e saj duke shkruar: “Po ti e ke yllin në ballë o zemër, po ç’të bësh se ky milet do tallavanë e “artista” që stonojnë. Ti shpirt këndo për qejfin tënd, mos dil nga vetja.”/   S.M

"Mileti do tallavanë", Monika Lubonja "thumbon"

Të fundit

“Ti themi, po Europës”/ Ali Ahmeti prezanton Bujar Osmanin si kandidat për president

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka prezantuar Bujar Osmanin si kandidat për President të Maqedonisë së...

Përmbledhje e rastit të gjyshes dhe babait që abuzonin me djalin e mitur në TikTok

Dje, 67-vjeçarja Natasha Rombula dhe djali i saj, Armando Kumaraku, 44 vjeç janë arrestuar nga policia, për shkak se shfrytëzonin djalin e mitur të...

Dita Ndërkombëtare e Minatorëve/Protestë për miratimin e statusit të veçantë

Sot në Ditën Ndërkombëtare të Minatorëve, minatorët po mbajnë sot protestë para Ministrisë së Infrastrukturës. Ata kanë kërkuar miratimin e statusit të veçantë, ndërsa kanë...

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Ndahet nga jeta gazetarja e Radio Televizionit Shqiptar Afërdita Selimi. Lajmi u bë i ditur përmes një postimi nga Lidhja e Gazetareve Ekonomike te Shqiperise Me...

Përfundojnë në spital nga helmimi 11 punonjëset e një fabrike në Fier, çfarë ndodhi?

Një punëtor i fabrikës që do të ruaj anonimatin pasi ka frik se e heqin nga puna, ka thënë për Top Channel se janë...

Lajme të tjera

Web TV