Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në profilin e tij në “Instagram”.

Ndërkohë në këtë ditë të veçantë, Mozzik mori shumë urime nga familjarët, miqtë, kolegët dhe fansat e tij.

Por më special duket të jetë ai i vëllait të tij, Getinjo, i cili ka postuar një foto të fëmijërisë së tyre ku shfaqen krahë njëri-tjetrit të buzëqeshur.

‘Urime ditëlindja e 28 vëllau im i vetëm! Ishalla edhe shumë të tjerë me shnet dhe bashkë me neve’ , uron Getinjo në foton e postuar në rrjetet sociale.

“Të paça gjithmonë”, i ka kthyer përgjigje Mozzik.

Artistët nga Ferizaj kanë një raport shumë të ngushtë me njëri-tjetrin dhe dashurinë dhe përkrahjen e shprehin vazhdimisht edhe publikisht./   S.M

Të fundit

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në...

Champions League/ Napoli i pafuqishëm ndaj Real Madrid, Inter “ringjallet” ndaj Benficas

Inter ia del të shmangë humbjen në Lisbonë përballë Benficës edhe pse pjesën e parë e mbyllën me rezultatin 0-3. Zikaltërit reaguan në fraksionin...

Pengesa e Elon Musk për të qenë lider botëror, vetvetja

Nga BRIAN FUNG, CNN – Elon Musk është kthyer në një lojtar gjithnjë e më të rëndësishëm në çështjet globale. Themeluesi i SpaceX ka qenë...

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit, përfshirë babanë e tij Në një video prej më shumë se...

Kryevepra që u kthye në meme

“The Laughing Valier”, piktura e vitit 1624 është ekspozuar së fundmi në Galerinë Kombëtare të Londrës. “Kur hyra brenda dhe e pashë, mbeta i shtangur”,...

Lajme të tjera

Web TV