“O Tefta Radi ka avancuar televizioni”/ Plas sherri në Top Channel

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Konkurrentët e “Dancing With The Stars” vazhdojnë provat në palestër, teksa kanë dy ditë kohë për natën e dytë të spektaklit.

Frenki kritikon ashpër Ronaldon, pasi sipas saj nuk është sistematik në prova dhe shpërqendrohet. Ajo e gjeti moderatorin duke u ushqyer.

Frenki: Po, po. Me gojën plot dhe buzët pis. E zeza me këtë njeri. Mendjen e ke te goja, as te duart, as te këmbët. Ta them tre milion herë (lëvizjen), të hyn, të del…

Ronaldo: Mirë, hajde me mua. Modero një emision për 10 minuta
Frenki: Po, të dashur teleshikues…

Ronaldo: O Tefta Radi, ka avancuar televizioni

Frenki: Mos më ndërro temë, jemi në Danicng With The Stars

Nëse vazhdojmë kështu, rrezikojmë eliminimin, i thotë balerina moderatorit:

Frenki: Pozat i ke skandal

Ronaldo: Pse, mirë jam
Frenki: Je skandal, linja jote është vetëm barku dhe ca gjunjë si patate. Do na çosh të fundit fare./E.T

Të fundit

Deklarata e bujshme, këta emra politikanësh janë futur në “listën e zezë” të SHBA

Avokati i njohur, Idajet Beqiri shprehet se Shtetet e Bashkuara të Amerikës duken të vendosur për të luftuar të...

“Jo masakrës”, protestë kundër ndërtimeve në zonat e mbrojtura

Një grup aktivistësh po protestojnë këtë të enjte para Kuvendit kundër ndryshimeve të propozuara nga qeveria në ligjin për zonat e mbrojtura. Nisma që...

A do të jetë pjesë e grupit Berisha-Bardhi? Tabaku: Nuk kam vend tjetër përveç se në PD

Nuk kam asnjë vend tjetër përveç PD-së. Kështu deklaroi Jorida Tabaku nga jashtë Kuvendit teksa u pyet për zhvillimet e fundit dhe bashkimin e grupit...

Ngjarje e rëndë, efektivët serbë detyrojnë emigrantët të zhvishen dhe …

Një video e publikuar në rrjet tregon një grup burrash të zhveshur të cilët në temperatura të ulëta detyrohen të kthehen nga kufiri serb...

Jordania hedh nga ajri ndihma mjekësore në Gaza

Jordania ka hedhur nga ajri ndihma mjekësore në Rripin e Gazës, ku Izraeli vazhdon sulmet prej më shumë se 4 muajsh.  Në deklaratën me...

Lajme të tjera

Web TV