“Nuk mund të përbaltin punën time”/ Rakip Sula del nga SPAK

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kreu i Bashkisë së Kamzës, Rakip Suli ka dalë nga ambientet e Prokurorisë së Posaçme. Ai ka bërë me dije se ka dorëzuar dokumente zyrtare të cilat do t’i gjykojë Prokuroria.

Akuzat ndaj tij i quajti shpifje ndërsa theksoi se çdo qindrakë që është shpenzuar ka qenë për qytetarët.

“Por nuk mund të përbaltin punën titanike që po bëhen në bashkinë e Kamzës. Dorëzova dokumenta zyrtare. I gjykon prokuroia.

Për mua janë shpifje. Qëllimi ishte për të bërë transparencë. Çdo qindarkë shpenzohet për qytetarët e Kamzës”, tha Suli./   S.M

Të fundit

Arsenali luan “tenis” ndaj Sheff. United, “Topçinjtë” nuk i ndahen Cityt dhe Liverpulit

Arsenali ruan hapin e Liverpoolit dhe Manchester City-t në krye të Premier League-s. “Topçinjtë” e Londrës shkatërruan 0-6 vendin...

Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Do të dal në zgjedhje me partinë time

Një deklaratë befasuese është bërë sot në një program televiziv nga avokati Spartak Ngjela ku u shpreh se në këto zgjedhje, do të kthehet. Ai...

VIDEO/ Inter triumfon ndaj Genoas, Kristjan Asllani gjen golin e parë me zikaltërit

Inter siguron fitoren e 12-të në 12-të ndeshje radhazi në të gjitha kompeticionet, ndërsa mori tri pikët në ndeshjen ndaj Genoa-s në “San Siro”. Sfida...

NATO nuk mund të ruajë Shqipërinë dhe Kosovën nga shqiptarët antiperëndimorë

Nga Mero Baze, Kur u ndërtua baza ushtarake e Kuçovës, që sot u bë bazë e NATO, qyteti quhej Qyteti “Stalin”. E ndërtuar një vit...

Fansi i Marilyn Monroe bën ‘çmendurinë e pazakontë’ pas vdekjes së ikonës së bukurisë

Një fans i vjetër e Marilyn Monroe po shpenzon mijëra paratë e tij për të bërë fushatë për Akademinë për t’i ofruar asaj një...

Lajme të tjera

Web TV