Foto/ Rama sërish në stadium me familjen, ulur pranë Dukës e Ballës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryeministri, Edi Rama edhe këtë të hënë ka zgjedhur që ta ndjekë në stadiumin “Air Albania” ndeshjen e Kombëtares.

Ai është ulur në të njejtin vend si gjithmonë dhe shoqerohet nga e shoqja, Linda Rama dhe djali i tij, Zaho.

Foto/ Rama sërish në stadium me familjen, ulur pranë Dukës e

Pranë kryeministrit ndodhet dhe Presidenti i FSHF, Armando Duka dhe Ministri i Brendshëm, Taulant Balla.

Kombëtarja shqiptare e futbollit pret Ishujt Faroe në ndeshjen e sotme në ”Air Albania” ku merr përfundon me një festë të madhe cikli i eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë kanë siguruar që në ndeshjen e kaluar kualifikimin dhe kjo i ka dhënë qetësinë trajnerit Silvinjo./e.t

Të fundit

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në...

Champions League/ Napoli i pafuqishëm ndaj Real Madrid, Inter “ringjallet” ndaj Benficas

Inter ia del të shmangë humbjen në Lisbonë përballë Benficës edhe pse pjesën e parë e mbyllën me rezultatin 0-3. Zikaltërit reaguan në fraksionin...

Pengesa e Elon Musk për të qenë lider botëror, vetvetja

Nga BRIAN FUNG, CNN – Elon Musk është kthyer në një lojtar gjithnjë e më të rëndësishëm në çështjet globale. Themeluesi i SpaceX ka qenë...

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit, përfshirë babanë e tij Në një video prej më shumë se...

Kryevepra që u kthye në meme

“The Laughing Valier”, piktura e vitit 1624 është ekspozuar së fundmi në Galerinë Kombëtare të Londrës. “Kur hyra brenda dhe e pashë, mbeta i shtangur”,...

Lajme të tjera

Web TV