Margot Robbie e fiksuar pas Dua Lipës, aktorja ndan sekretin para publikut

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gjatë ceremonisë së fundit të çmimeve Power of Women të Variety, Margot Robbie u përball me një moment të papritur pasi humbi zërin.

Ylli i ‘Barbie’ iu drejtua bashkëshortit të saj, duke i kërkuar që të ndërhynte dhe të përfundonte fjalimin e saj.
Incidenti, i kapur në kamera, u bë viral me fansat që lavdëronin çiftin për marrëdhënien e tyre dhe qëndrueshmërinë e Robbie përballë një sfide të papritur.

Në fjalimin e përzemërt, të mbajtur nga bashkëshorti i saj, Robbie jo vetëm shprehu mirënjohjen e saj, por zbuloi edhe një sekret të lezetshëm dhe befasues – dashurinë e saj për këngëtaren Dua Lipa. Publiku reagoi me duartrokitje ndërsa edhe në rrjete sociale shumë reagues ndanin të njëtin mendim, pasi kush nuk mund ta dojë Dua Lipën.

Incidenti jo vetëm që tregoi aftësinë e Robbie për të trajtuar situata të papritura me hijeshi, por gjithashtu shtoi një prekje të lezetshme dhe humane në ceremoninë magjepsëse të çmimeve, duke e bërë atë një moment të paharrueshëm për fansat.
Platformat e mediave sociale, veçanërisht X (ish Twitter), u vërshuan me reagime nga fansat e Margot Robbie dhe Dua Lipaa./E.Ç

Të fundit

25 vendet më të shëndetshme në botë

Në këtë artikull, ne do të hedhim një vështrim në 25 vendet më të shëndetshme në botë. Kur diskutohet për vendet...

BRICS do të lëshojë një monedhë të vetme të ngjashme me Euron

Aleanca BRICS po kërkon të punojë për një monedhë alternative për të përballuar dollarin amerikan. Blloku po përpunon disa opsione për t'i dhënë fund varësisë...

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërron jetë këngëtarja virale në TikTok

E njohur me emrin e saj artistik Cat Janice, këngëtarja 31-vjeçare dhe nënë e një djali 7-vjeçar, ka vdekur pas një beteje me kanc*rin. Familja...

Parlamenti Evropian miraton rezolutën për procesin e zgjerimit të BE, si u ndanë votat

Parlamenti Evropian ka miratuar të enjten një rezolutë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian (BE), përmes së cilës kërkoi që ky proces të...

Botohet një herë në katër vite çdo datë 29 shkurt, ja cila është gazeta e veçantë

Ekziston një gazetë në botë që botohet 1 herë në 4 vite dhe ajo gjendet në Francë. Gazeta satirike “La Bougie du Sapeur” ka dalë...

Lajme të tjera

Web TV