SPAK nis hetimin pasuror, vjen reagimi i parë i Elvana Gjatës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ditën e premte SPAK ka nisur hetim pasuror ndaj këngëtares Elvana Gjata, pasi emri i kësaj të fundit përmendet nga Ervin Mata (i fejuari) gjatë një bisede në SKY me ish-zv.Drejtorin e POlicisë së Tiranës, Erzen Breçanin.

Gjatë bisedës mes tyre Mata komunikon me Breçanin se do t’i kalojë 500 mijë euro nga llogaria e Elvanës.

Pas lajmit të nisjen e hetimit pasuror ka ardhur dhe reagimi i parë i këngëtares.

Mesa duket Elvana është e pashqetësuar për hetimin e nisur ndaj saj, ndërsa ka postuar një njoftim për koncertin e radhës i cili do të jetë mbrëmjen e sotme./e.t

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV