test

E trishtë/ Gruaja shtatzënë përplaset nga makina dhe humb binjakët

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ndodhi një ditë më parë në Vushtrri të Kosovës, pasi një makinë përplasi një grua shtatzënë.

Dyshohet se gruaja ka humbur binjakët e saj të palindur, ndërsa vetë është në gjendje të rëndë.

Sipas Policisë, aksidenti ka ndodhur më 22 dhjetor në Vushtrri. Kurse, sipas mjekëve, vet viktima është në gjendje të rëndë.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit të rëndë, ndërsa autori ndodhet në paraburgim./O.S

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV