test

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

DASHI

Dash i dashur, po përjetoni një fazë pasigurie, në këtë të premte do të duhet të jeni më të përpiktë se zakonisht. Muk duhet të keni frikë nga goditjet e mëdha nëse nuk dëshironi t’i shkaktoni ato vullnetarisht. Sërish sa i përket punës, armatosuni me durim kur përballeni me angazhimin ndonjëherë urgjent që do t’ju kërkohet.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox-it për nesër (e premte 19 janar 2024), pas një periudhe revolucionesh të vogla apo të mëdha personale, tani jeni duke u “vënë në vijë”. Mundohuni të gjeni disa hapësira për t’i ndarë dhe përjetuar me dashurinë tuaj. Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje parave. Mund të ecni përpara sepse vendosmëria që po gjeni ditë pas dite ju mbron nga vendimet dhe direktivat e pasigurta.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, kjo që po përjetoni është sigurisht një periudhë më e mirë se në fillim të muajit, ato pak situata në kufijtë e kundërshtimit përjetohen me më shumë vetëdije. Pas pak ditësh Venusi nuk do të jetë më në kah të kundërt me të lindurit e shenjës tuaj.

GAFORRJA

Të dashur Gaforre, emocioni që ngjall bërja e diçkaje gabim apo “komplikimi” i gjërave me çdo kusht rrezikon të përfundojë duke u kthyer në standard… Duhet të kuptosh se sa e rëndësishme është dashuria. Për sa i përket punës, prisni disa përgjigje. Zgjidhjet më të mira nga mesi i shkurtit, por ndryshimet mund të diskutohen që tani.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e premte 19 janar 2024), ka shenja të një rifillimi të mundshëm të dialogut dhe ato duhen respektuar, kujdes nga përplasjet e shpejta, çdo takim i ri do të duhet të vlerësohet me shumë kujdes. Ditët fituese janë nesër dhe e shtuna, mos e nënvlerësoni një takim… Përsa i përket punës, nëse jeni në kërkim të një projekti të ri, kjo ditë mund t’ju japë intuitën e duhur.

VIRGJËRESHA

E dashur Virgjëreshë, konfirmimi mund të arrijë në fund të muajit, një miqësi bëhet diçka më shumë, mos e përjashtoni mundësinë e një dashurie të re. Për sa i përket punës, transferimeve të zyrës, ndryshimet janë në vazhdim. Mos harroni diçka: Në jetën tuaj gjërat më të bukura dhe rastet më të rëndësishme janë rezultat i meditimeve të duhura.

Lexo edhe :  Bëhuni gati! Këto janë 3 shenjat e horoskopit që do të gjejnë dashurinë këtë verë

PESHORJA

Të dashur Peshore, tranziti i favorshëm i Venusit vazhdon. Çdo situatë kritike apo polemika duhet të sqarohet më së voni deri në fillim të shkurtit. Sa i përket punës, qielli ofron bashkëpunime.

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e premte, 19 janar 2024), po përpiqeni të gjeni një pikë referimi, pak më shumë siguri. Prandaj, është e mundur të imagjinoni miqësi që mund të bëhen diçka e rëndësishme dhe e thellë nëse zemra ka qëndruar vetëm për ca kohë. Situata në shtëpi po përmirësohet dhe ditët më të mira për të provuar rrugë të reja dashurie janë fundjavat… Përsa i përket punës, nëse jeni në pritje të një përmirësimi, do ta merrni në fund të shkurtit.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, po përjetoni një javë me Venusin në shenjën tuaj, një ngjarje për t’u shfrytëzuar pasi sjell pasion! Duhet përmendur veçanërisht dëshira për të dashuruar, e cila është më e fortë në ditë të caktuara të javës. Sa i përket punës, përvojat e kaluara sjellin sukses dhe sfondin e duhur për punë të reja.

BRICJAPI

I dashur Bricjap, edhe pak javë dhe Afërdita do të jetë në shenjën tuaj, nuk duhet të mbajmë mënjanë asnjë lidhje që lind në këto ditë… Të tjerët, sado të kuptueshëm që të jenë, jo gjithmonë e kuptojnë plotësisht atë që po ndodh brenda jush. Për sa i përket punës, do të mund të merret një bonus deri në fund të janarit.

UJORI

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e premte 19 janar 2024), pas zënkave të muajit të kaluar për shumë çifte është koha për një armëpushim. Një rreze e dukshme sharmi i vjen në ndihmë edhe beqarëve. Për sa i përket punës, kjo është periudha e duhur për të planifikuar ngjarjet që do të çojnë në aksione të mëdha dhe realizimin e ideve të rëndësishme deri në fund të majit.

PESHQIT

Të dashur Peshq, po përjetoni një periudhë sigurie për ndjenjat tuaja. Marrëdhëniet duhet të konsiderohen me entuziazëm edhe nëse ato nisin vetëm nga një premtim dashurie që ende nuk është konsoliduar. Për sa i përket punës, konfirmimet dhe një bonus i vogël mund të mbërrijnë në fund të muajit ose në fillim të shkurtit.

Të fundit

Emri/ Emërohet Drejtori i ri i Përgjithshëm i Agjencisë së Trajtimit të Pronave

Ditën e sotme, me propozim të Ministrit të Drejtësisë, Ulsi Manja, është emëruar Drejtori i ri i Përgjithshëm të...

Françeska Murati shoqe me Sara Gjordenin? Ish-miss Londra zbulon të vërtetën

Pas mbarimit të Big Brother VIP, Françeska Murati nisi një rrugëtim të ri në emisionin ‘She’s On Top’, si anëtare e jurisë së programit.Ajo...

Mark Rute do të jetë Sekretari i ri i Përgjithshëm i NATO-s, zëvendësues i Stoltenberg

Kryeministri holandez në largim Mark Rutte do të jetë Sekretari i Përgjithshëm i ardhshëm i NATO-s, pasi të 32 anëtarët e aleancës ranë dakord...

Si janë raportet nuse-vjehërr? Dafina Zeqiri na shuan kureshtjen përmes këtij postimit

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka nxjerrë në pah së fundmi lidhjen e saj të ngushtë me vjehrrin e saj, babain e Kreshnikut, përmes...

Policët pa pushime gjatë verës/ Do marrin një rrogë shtesë! Si do të paguhen për 12 orë

Një urdhër i kryepolicit Muhamet Rrumbullaku anulon pushimet e efektive të Policisë deri më 15 shtator për mbarëvajtjen e sezonit turistik, duke lënë pa...

Lajme të tjera

Web TV