Përgatitjet për Ditën e Verës/ Qindra vizitorë mbërrijnë për të festuar në Elbasan

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Për të bërë të mundur mirëmbajtjen e festimeve, policia e Elbasanit ka njoftuar për akset rrugore e bllokuara për ditën e sotme dhe të nesërme.

Konkretisht sot nga ora 8.00 deri ne 13.00 do të jetë i bllokuar segmenti rrugës “A.Pasha”: nga stadiumi deri te kryqëzimi ‘1 Maji’. Ndërsa nga ora 13:00 e në vazhdim deri në përfundimin e aktiviteteve do të jetë i bllokuar segmenti rrugor “A.Pasha” nga Kristoforidhi deri tek kryqëzimi “1 maji”.

Nesër nga ora 8.00 deri ne 16.00 segmenti i rrugës “A.Pasha”, nga stadiumi deri te kryqezimi 1 Maji./O.S

Të fundit

Dyshime se rrjedhin nga trafiku i drogës, Prokuroria e Fierit sekuestron 6 pasuri

Prokuroria e Fierit ka sekuestruar 6 pasuri, prona të shtetasit S.T, i dyshuar për prodhimin dhe trafikimin e lëndëve...

“Cikli i Berishës dhe Bashës, i mbyllur!”/ Shehi: Aksioni i opozitës i gabuar

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi foli për situatën politike në vend, duke u ndalur edhe tek aksioni i opozitës. Shehi u shpreh në një intervistë...

VIDEO/ Rama vijon ironinë me Bardhin: Ore kush je…?!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një video me pjesë nga debati i zhvilluar një ditë më parë në Kuvend ku është...

Çfarë pritet të ndodhë nga OSHEE me mbi 1 mijë abonentë

OSHEE bëri të ditur të hënën se 1628 abonentë kanë përfituar nga skemat për shlyerjen e detyrimeve të papaguara. Skemat e aktmarrëveshjeve për shlyerjen e...

“Meta me parti inekzistente…”, Fevziu e thotë troç: Ja kush i fiton zgjedhjet në 2025

Blendi Fevziu, i ftuar në një emision televiziv, tha se gjasat janë që zgjedhjet e vitit 2025 t'i fitojë Edi Rama, pasi PS është...

Lajme të tjera

Web TV