Bardhi rikthehet me një surprizë për të gjithë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari i mirënjohur Bardhi, i njohur për baladat e tij të bukura dhe tepër të veçanta, së fundmi është përfolur kudo për pjesëmarrjen e tij në formatin më të ndjekur të ‘BBV3’.

Për arsye familjare, ish-konkurrentit i duhej të ndërpriste garën dhe që prej asaj kohe ai nuk është parë më askund, qoftë me projekte të reja muzikore, koncerte etj.

Por pasditen e sotme Bardhi ka ardhur me një surprizë për të gjithë, teksa nëpërmjet një postimi në Instastory ka njoftuar për një projekt muzikor të tijin që do të lancohet së shpejti.

Deri atëherë mbetet veç të presim… /O.S

Të fundit

Doni lëkurë të pastër? Ja si ta përdorni të bardhën e vezës për të trajtuar fytyrën

Një nga gjërat që shumica e njerëzve harrojnë të përfshijnë në rutinën e tyre është kujdesi për lëkurën. Nga dielli...

Haiti, vriten tre persona, mes tyre vajza e një kongresmeni amerikan

Tre misionarë të organizatës amerikane “Misionet në Haiti”, qendra e të cilëve ishin vendosur në Oklahama janë vrarë pasi u zunë pritë nga një...

“Peshkaqenët e borxheve”/ Deralla: Në vitin 2020 Banka e Shqipërisë mori një plan masash

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masat e sigurisë për 9 personat e përfshirë në skandalin e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet te ashtuquajturave...

OBSH: COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë

Pandemia COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë për gati dy vjet, kur u përhap nga viti 2019 dhe 2021, duke zhbërë një dekadë përparim, tha...

Skema e mashtrimit me mikro-kreditë/ “Rasti, më i keq se firmat piramidale”

Disa ditë më parë, Prokuroria e Tiranës ka goditur skemën e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet të ashtuquajtur mikrokredi me interesa të larta, për shlyerjen...

Lajme të tjera

Web TV