“Çdo natë brekët e linesin do t’i kesh te koka! Je një copë…”/ Degjeneron debati në BBV

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gjatë debatit, ku ka ndërhyrë edhe Romeo Veshaj për t’i qetësuar, aktorja iu është drejtuar konkurrentit duke i thënë se “natë për natë brekët dhe linesin do t’i kesh te koka”.

“Do të mësoj lali si të sillesh si burrë me femrat, jo si maniak”, u shpreh Egla Ceno, teksa shtoi se “kështu duhet të mësosh që nuk preken rrobat e një gruaje se ka gjëra intime që ti nuk e di se çfarë janë”.

Ndërsa Liami e quajti një “bipolare” dhe njeri të fëlliqur aktoren Egla Ceno.

Pjesë nga sherri:

Liami: Mëso të sillesh me burrat

Egla Ceno: Natë për natë brekët dhe linesin do t’i kesh te koka

Liami: T’i nuk e di se çfarë është burri

Egla Ceno: Unë jam më burrë se ty

Liami: Je bipolare

Egla Ceno: Ti je një copë ashtu… burri, që ç’të të them, çfarë të hash e çfarë të lësh! Do të mësoj lali si të sillesh si burrë me femrat, jo si maniak. Deshe brekë edhe lines ti, t’i jap çdo natë tek koka. Kështu duhet të mësosh që nuk preken rrobat e një gruaje se ka gjëra intime që ti nuk e di se çfarë janë.

Liami: Nuk ishin as të tuat, je e fëlliqur

Egla: Do të bëj unë birinxhi burrë./E.T

Të fundit

Drejtonte makinën në efektin e drogës/ Shoferi humb kontrollin, përfundon në një banesë

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku një shofer i cili drejtonte mjetin nën efektin e alkolit ka humbur...

Dedikimi prekës i Ana Likës në ditëlindjen e të ëmës së ndjerë

Pak muaj më parë motra e madhe e Ingrid dhe Inis Gjonit ndërroi jetë. Ilda Gjoni, nëna e aktores Anna Lika mbylli sytë përgjithmonë...

“Nganjëherë na ka rrëshqitur edhe këmba”, Julian Deda reagon pas daljes nga shtëpia

Aktori Julian Deda ka reaguar për herë të parë pas përfundimit të “Big Brother VIP3”. Finalisti, i cili u përball kokë më kokë me Eglën,...

Këmbimi valutor/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 28 maj 2024, dollari amerikan, blihet me 92.2 lekë dhe shitet me 93.1 lekë. Euro, blihet me 100.1 lekë dhe shitet 100.8 lekë. Franga...

Lajme të tjera

Web TV