test

Nuk pyet turisti i huaj në Durrës, shëtit nëpër qytet nudo (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shqipëria po bëhet gjithmonë e më shumë një destinacion i preferuar për turistët nga e gjithë bota që zgjedhin të kalojnë pushimet këtu.

Megjithatë, çdo turist i shijon pushimet në mënyrën e tij dhe kështu ka bërë një prej tyre në Durrës. Ai është parë duke shëtitur nudo në rrugët e qytetit bregdetar, i pashqetësuar aspak për pamjen e tij.

Ai është parë nga qytetarët teksa fotografonte xhaminë, apo objekte të tjera të qytetit. Ndërkohë, pas ankesës së qytetarëve, ai është shoqëruar në polici./E.T

Të fundit

“Të dua”/ Ilnisa dhe Meriton “arratisen” me njëri-tjetrin

Çifti Ilnisa-Meriton, romanca e të cilëve nisi brenda shtëpisë së “BBV3”, kanë qenë tepër të komentuar dhe pas daljes...

“Përballja” Kurti-Vuçiç, ja kur do të jetë rikthimi në Bruksel

Albin Kurti kthehet në Bruksel përballë Aleksandër Vuçiç. Kryeministri i Kosovës do të takohet me presidentin serb më 26 qershor në kuadër të dialogut...

“E di o shpirt që të kam mërzitur…”, thumbon Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku prej kohësh janë në qendër të vëmendjes së medias rozë. Kjo për shkak se dyshja i kanë dhënë...

Digjet Greqia! Më shumë se 300 vatra zjarri brenda 24 orëve të fundit

Greqia po përgatitet për atë që pritet të jetë një sezon i gjatë zjarresh i nxitur nga një qershor i nxehtë pa precedentë, sipas...

Luftë për vendin e parë në grupin B, formacionet zyrtare të supersfidës Spanjë-Itali

Spanjë-Itali do të mbyllin javën e dytë të Grupit B në Kampionatin Europian, Gjermani 2024, grup në të cilin është pjesë edhe Shqipëria. Ndërsa jemi...

Lajme të tjera

Web TV