Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo.

“Përplasjet” e tyre kanë vazhduar edhe ditën e sotme, kjo pasi Roberti shprehet për Albanon se nuk është burrë dhe është dhunues ndaj vajzave në fermë, deklaratë kjo që revoltoi këtë të fundit.

Albano në bisedë e sipër i thotë Robertit se nëse është kurioz se sa burrë është ai, mund  edhe t’a zbulojë.

Albano: Më lër t’a ha unë turpin me bukë. Se sa burrë jam ua kam vërtetuar të gjithëve. Nëqoftëse je kurioz mund t’a zbulosh

Roberti: Burrë nuk mund të jesh kur dhunon. Je burrë kur i respekton

Albano: Nëse je kurioz sa burrë jam unë, mund t’a zbulosh shumë kollaj

Albano: E di që s’ke interes, ty të intereson të tregohesh burrë me njerëz që nuk të kthejnë dot përgjigje

Roberti: Mu afrove aty  si kacek, ishe gati duke plasë. Të thashë unë u trembe nga vetja ime. I trajton vajzat sikur i ke pasuri dhe i përdor si do ti. Kujdes me këtë gjë se kjo është e rëndë

Albano: Më fal për kë vajzë e ke fjalën, se vajzat janë të gjitha këtu, mund t’i pyesim një nga nj

Roberti: Nuk po merrem unë të citoj emra këtu

Albano: I marrë unë e i pyes të gjitha një nga një, nëse ndonjëra ndihet e përdorur

Roberti: Po ti i mbledh se je pardon. Ti kujdes me gratë, po të them edhe njëherë. /kb

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

View this post on Instagram

Të fundit

Pagesa më të lira me vendet e BE, Shqipëria aplikon për të qenë pjesë e sistemit SEPA

Shqipëria është vendi i parë në rajon që aplikon zyrtarisht për tu bërë pjesë e sistemit të pagesave Europine...

Ilir Meta mbi tre orë në SPAK/ U pyet në lidhje me hetimin pasuror dhe lobimin në SHBA

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka dalë nga ambientet e SPAK. Meta është pyetur në lidhje me hetimin pasuror dhe lobimin në SHBA, Kujtojmë...

Euro 2024/ “Tifozët Kuq e Zi”, zbulojnë planin e organizimit për përballjen me Italinë

Vetëm dy ditë larg përballjes tonë të parë në Euro 2024, Tifozat Kuq e Zi kanë bërë publike edhe detajet e organizimit të tifozëve,...

“Terapia e Artit”-ekspozita në burgun e grave/ Të burgosurat dhurojnë punimet e tyre

Në I.E.V.P “Ali Demi” u realizua ekspozita “Terapia e Artit” tek të cilat gratë dhe vajzat në konflikt me ligjin kanë paraqitur punimet e...

“Nuk të marr leje se ku futem unë”/ Tensione te “Shëndetësia”, Vokshi përplaset me Koçin

Komisioni Hetimor për Koncesionet dhe Check-Up është shoqëruar me debate të ashpra këtë të enjte. Ndreca ka “akuzuar” Vokshin se është në komision për...

Lajme të tjera

Web TV