test

Ja cili është dhëndri i Jozefina Topallit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në gusht të vitit 2019, Jozefina Topalli bëhet gjyshe nga vajza e saj. Megi solli në jetë djalin të cilin e quaji Nikola.

Duket se Jozefina mezi e ka pritur këtë çast, pasi ka postuar shumë foto me të dhe duken shumë të lumtur nga Nikola. Por vajza e saj Megi asnjëherë nuk e ka lejuar fytyrën e vogëlushit të bëhet publike, madje as bashkëshortin e saj.

Megi në profilin e saj në instagram uron për festat: “Gëzuar dhe për shumë vjet”. Në krahët e Angjelin Sarraqi i cili ka postuar Gjithashtu në profilin e tij.

Megi ka një ngjashmëri shumë të madhe me nënën e saj Jozefina Topallin, por djali i saj Nikola duket se ngjan nga Angjelini.

Ky vit me siguri ka qenë më i bukuri për familjen Topalli, pasi familjes së tyre u është shtuar një pjesëtar i ri i cili është gjithmonë prezent në fotot me gjyshen e tij Jozefinën.

Përgatiti: Enkeleda Fishekaj

Të fundit

Reporteri shqiptar bëhet bujë në gazetat e huaja, parashikoi autogolin e Calafiorit

Calafiori dhe parashikimi absurd i gazetarit shqiptar në Spanjë-Itali: "Si ia dolën?" Profecia e pabesueshme e gazetarit për ndeshjen...

Denaj: Në 5 muaj, eksportet bujqësore u rritën me 12%

Eksportet bujqësore në Shqipëri kanë shënuar një rritje të konsiderueshme prej 12% për 5-mujorin e parë të këtij viti, duke arritur në 182 mijë...

Jul Deda flet për raportin me Heidin pas BBVIP: Nuk më ka marrë në telefon

Julian Deda ishte i ftuar në “Wake Up”, ku foli për eksperiencën në Big Brother VIP, por edhe për periudhën pas daljes. Ndërsa tha...

“Çmendet” moti në Evropë, Italia “përvëlohet” nga i nxehti, zjarret pushtojnë Turqinë

Temperaturat e larta kanë “pushtuar” pjesë të Evropës duke shkaktuar edhe problem të mëdha deri në pasojë vdekje të shumë banorëve. Por, nga ana...

Mekë/ Qindra pelegrinë humbin jetën, temperaturat arrijnë 49 gradë

Qindra njerëz kanë vdekur dhe mijëra janë trajtuar për goditje të nxehtësisë gjatë pelegrinazhit vjetor të haxhit në Mekë në mes të temperaturave ekstreme...

Lajme të tjera

Web TV