VIDEO-E frikshme/ Makina fluturon në trotuar dhe merr përpara dy gra

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur kur një makinë përpalaset me një tjetër dhe më pas fluturon në trotuar dhe merr përpara dy gra.

Pamjet tregojnë se si njëri prej automjeteve tenton të marrë majtas, dhe në atë çast përplaset me një makinë tjetër që vjen me shpejtësi. Kjo e fundit përfundon në trotuar dhe përplas dy gra që ndodheshin në ndodheshin në trotuar.

Sipas mediave lokale, të aksidentuarat u shtruan në spital. Ndërsa nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

E gjithë ngjarja ndodhi në kryqëzimin e rrugëve Gorky dhe Krasnoarmeyskaya në Petrozavodsk të Rusisë.


Të fundit

Vdekja e nënës 30-vjeçare në maternitet/ Familjarët akuza mjekut: I ka bërë gjilpërë…

Disa orë pasi 30-vjeçarja M.V ndërroi jetë në ambientet e spitalit "Koço Gliozheni" 4 ditë pasi solli në jetën...

“Di shumë gjëra”/ Gazetarja i kthehet Oltës: Zoti nuk u kursye aspak për ty përse po…

Këtë javë Olta Gixhari e ka zhvilluar lojën e saj me “kërcënime”. Siç nuk i ka hije një gruaje, aktorja gjatë gjithë kohës e...

Vrasja që tronditi vendin/ Flet djali i viktimës në Gramsh: Mos ma njollosni babain

Nipi i Xhevit Sinanit ka folur pas krimit të rëndë në Gramsh, ku i moshuari vrau gruan dhe vëllain e tij. Djali i viktimës, Shaqir...

E reja humbi jetën disa ditë pas lindjes/ Materniteti “Koco Gliozheni”: Në momentin që..

Materniteti  “Koco Gliozheni” ka reaguar pasi një 30-vjeçare humbi jetën disa ditë pas lindjes. Përmes një deklarate zyrtare, SUOGJ “Koco Gliozheni” thekson se lindja e...

Transferimi më i shtrenjtë në histori të Premier League, Chelsea zyrtarizon Enzo Fernadez

Chelsea ka konfirmuar zyrtarisht se ka transferuar mesfushorin argjentinas Enzo Fernandez nga Benfica. Për klubin londinez ky është transferimi më i shtrenjtë në histori të...

Lajme të tjera

Web TV