Pogradec/ Tre të plagosur në një aksident me tre automjete

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme ku janë përfshirë tre automjete.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona, mes tyre një polic.

Bëhet me dije se polici kishte ndaluar një furgon mallrash dhe një tjetër automjet për kontroll, kur një makinë e tretë ka ardhur nga pas dhe teksa ka devijuar ka përplasur policin.

Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.


Të fundit

Do heqin kamerat apo krimin?/ Karamuço “zbërthen” prapaskenat e operacionit “Fijet”

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, ka folur për operacionin e policisë “Fijet”, lidhur me çmontimin e kamerave nëpër qytete. I...

Del për herë të parë në ekran djali i saj, Olta qan dhe i jep mesazhin e bukur: Do vij…

Olta Gixhari ishte banorja e rradhës, pas Diolës që u surprizua nga i vogli i saj. Përmes një video-je të shfaqur në ekran, Olta u...

Belind Këlliçi viziton Uashingtonin/ Takohet me kongresmenin e Miçiganit

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Washington DC ku është takuar me kongresmenin e Miçiganit...

Politikanët akrep të kenë kujdes/ Do t’i ndodhë diçka me ligjin në shkurt

Astrologu Jorgo Pulla ka bërë këtë të mërkurë parashikimin e yjeve për muajin shkurt. I ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ai ka ndarë detaje për...

EMRAT/ Me pistoletë dhe kokainë në makinë, prangosen dy persona në Tiranë

Me armë zjarri pistoletë dhe kokainë, në automjet, kapen në flagrancë dhe vihen në pranga 2 shtetas. Sekuestrohen arma e zjarrit pistoletë, krehri me municion...

Lajme të tjera

Web TV