Librazhd, Berisha publikon pamjet: Policia dhunon të riun në publik

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku forcat e rendit dhunojnë një të ri, i cili nuk pranon të futet në makinën e policisë.

Sipas Berishës, ngjarja ka ndodhur në qytetin e Librazhdit.

Berisha thotë se dënon me ashpërsinë më të madhe “dhunën banditeske të narkohorrave me uniforme!”.

“Shikoni se si godet qytetarin në mes te qytetit të Librazhdit narkorimineli Kalemi, mik i ngushtë i Taulant Bego Yaris. Dënoj me ashpërsinë më të madhe dhunën banditeske të narkohorrave me uniforme!”, shkruan Sali Berisha në Facebook.

Ende nuk dihet saktësisht se ku ka ndodhur ngjarja apo për çfarë akuzohet i riu.

Shikoni se si godet qytetarin ne mes te qytetit te Librazhdit narkorimineli Kalemi, mik i ngushte i Taulant Bego Yaris. Denoj me ashpersine me te madhe dhunen banditeske te narkohorrave me uniforme! sb

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 21. Februar 2020

Të fundit

Olta Boka bëhet nënë për herë të dytë, ja emri që ka zgjedhur për vogëlushin

Këngëtarja e njohur Olta Boka këtë të shtunë është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë...

Skemat lehtësuese të OSHE për klientët debitorë: Në prill u mbyllën 677 aktmarrëveshje

OSHE ka implementuar prej 3 prillit disa skema të reja lehtësuese me qëllim shlyerjen e detyrimeve të papaguara nga klientët debitorë. Sipas kompanisë deri më...

Presidenciale në SHBA, qëndrimi i kandidatëve për president mbi armëmbajtjen

Dy kandidatët kryesorë për president të Shteteve të Bashkuara vazhduan fushatën këtë javë. Presidenti Joe Biden vizitoi një qytet amerikan që po përballet me...

Leipzig nuk gabon në transfertën e Heidenheim dhe ruan vendin e katërt ndaj Dortmund

Leipzig nuk gaboi në transfertë ndaj Heidenheim me miqtë që triumfuan me shifrat 1-2. Leipzig hapi llogaritë e sfidës në minutën e 42 me...

Sipas stinës, këto janë lista e ushqimeve që pastrojnë enët e gjakut

Enët e gjakut luajnë një rol shumë të rëndësishëm në organizëm. Ato transportojnë ushqyesit dhe oksigjenin nga zemra drejt organeve të tjera. Në disa raste, enët...

Lajme të tjera

Web TV