Ndryshon kalendari i javës së 25 të Superligës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Janë ndryshuar oraret e ndeshjeve të javës së 25-t të Kategorisë Superiore, që janë programuar për t’u zhvilluar ditën e mërkurë.

Në axhendën fillestare ishte planifikuar që dy ndeshje të nisnin në orën 14:00, por tashmë Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që të bëjë një ndryshim.

Me ndryshimet e bëra vetëm ndeshja Laçit dhe Bylis do të luhet në orën 14:00, ndërsa 4 takimet e tjera do të nisin në orën 17:00.

Më poshtë janë të gjitha ndeshjet dhe oraret e tyre:/Fjala.al/


Të fundit

U mbyt në plazhin e Tales në Lezhë, pushuesi nuk është identifikuar ende

Një qytetar që nuk është identifikuar ende dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales në Lezhë. Policia bën...

Trajtonte si skllevër rumunët, burgoset pronari shqiptar në Angli

Një shqiptarë që shfrytëzonte shtetas rumunë është gjetur fajtor nën akuzën e skllavërisë moderne. Defrim Paci 42 vjeç me banim në Nottinghamshire, dhe Sitar Ali,...

Mendohej se kishte vdekur në aksident ajror, burri kthehet tek familjarët pas 45-vitesh

Një aksident tragjik ajror në vitin 1976 shkaktoi zhdukjen e 95 personave që po udhëtonin me një avion të Indian Airlines. Autoritetet në atë...

Presidenti Biden falenderon Vjosa Osmanin për medaljen që do japë për djalin e tij të ndjerë

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka deklaruar se do të ndajë Medaljen Presidenciale për “Sundim të Ligjit” për të ndjerin Beau Biden, të birin...

Makina hyn brenda kafenesë plot me klientë, humb jetën një person në Francë

Të paktën një person ka humbur jetën dhe gjashtë të tjerë janë plagosur mbrëmë në Paris, kur një makinë u fut në tarracën e...

Lajme të tjera

Web TV