Ndjekje e çmendur si nëpër filma, 40-vjeçari i bën zbor policisë derisa…-VIDEO

113 563 lexime

77,337FansaPëlqeje

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pas një ndjekje prej disa minutash nga uniformat blu.

40-vjeçari nuk iu bind urdhrit të policisë për të ndalur makinën dhe për të dalë prej saj, por i dha gaz automjetit duke e drejtuar me shpejtësi, ndërsa policia iu vu nga pas por pa mundur t’ia arrinte.

Megjithatë, ndihmën më të madhe e ka dhënë një qytetar i cili teksa po shtësite për vrap ndalon në mes të urës 40-vjeçarin duke e plasur në tokë.

Më pas autori që ndiqej nga policia është vënë në prangat e efektivëve për t’u dërguar në rajonin e policisë.

Ngjarja ka ndodhur Mermaid Waters të Australisë.

Të fundit

E fejuara e tradhtoi 3 javë para dasmës, dhëndri organizon diçka me shoqet e nuse

E fejuara e tradhtoi tri javë para dasmës me ish-të dashurin e saj. Po t'ju ndodhte ju si do...

Sulmi me thikë në Paris cilësohet akt terrorist, ja çfarë zbardhin hetimet

Policia franceze tha të shtunën se kishin ndaluar një individ i cili besohet të ketë qenë dikur shok dhome me personin që sulmoi dy...

A po provokon Turqia? Droni hedh ngjyrë të kuqe mbi flamurin grek -VIDEO

Në ishullin grek Kastelorizo ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë. Një dron ka njollosur me ngjyrë të kuqje flamurin grek i cili ndodhej pak...

Aksident në Berat, plagoset një vajzë

Mbrëmjen e kësaj të shtune, një aksident është regjistruar në dalje të qytetit të Beratit, në zonën e kombinatit. Një automjet tip Benz, me targa...

Zjarret në Kaliforni jashtë kontrollit, ushtria zbarkon në rrugë për të menaxhuar situatën

Zjarret vazhdojnë në pjesën veriperëndimore të Shteteve të Bashkuara. Ato kanëshkaktuar deri tani vdekjen e të paktën 35 njerëzve. Shkencëtarët thonë se këto janë...

Lajme të tjera

Web TV