U rrahën me njëri-tjetrin, policia ndalon dy aktorët shqiptarë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia ka ndaluar dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontuar në mënyrë të dhunshme me njëri-tjetrin.

Lajmi konfirmohet nga Revista Who, sipas së cilës, sherri është bërë shkak për ndalimin e dy aktorëve të njohur, që janë shoqëruar menjëherë pas këtij momenti.

Gjithçka ka ndodhur pranë ish-ekspozitës, por motivet mbeten ende të paqarta. Burime nga policia e Tiranës kanë bërë të ditur, se dy aktorët e njohur janë ndaluar, megjithatë do të proçedohen në gjendje të lirë.

Nuk e dimë ende se çfarë ka ndodhur mes tyre, por Genti nuk ka lajmëruar sot video-live me një personazh të famshëm të ekranit shqiptar, ashtu siç bën çdo natë.

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV