Nicole Scherzinger argëton fansat përmes Instagram-it, shihni çfarë bën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nicole Scherzinger e ka mbajtur veten të zënë edhe këtë fundjavë, teksa bukuroshja përgatitej për një tjetër javë në karantinë, në shtëpinë e saj në Los Angelos.

Këngëtarja ka qenë mjaft aktive javët e fundit në rrjetet sociale, teksa është munduar çdo ditë ti ofrojë 4.5 milionë ndjekësve të saj në Instagram, momente të këndshme.

Orët e fundit ajo ka pyetur fansat për ngjyrën e flokëve që i shkon më shumë, duke ndërruar paruket nga rozë në të kaltër e më pas në bionde. Në të gjitha rastet, Nicole mbetet po aq joshëse sa origjinalja e saj.

Këngëtarja amerikane vijon të respektojë rregullat e vendosura nga autoritetet, duke qëndruar e izoluar në shtëpi me qëllim që të ruajë distancimin fizik, bashkë me të dashurin e saj Thom Evans./Fjala.al


Të fundit

Nedim Bajrami prezantohet tek Sassuolo, trajneri gati të ndryshojë skemën për të

Nedim Bajrami është futbollisti më i ri i Sassuolo. Mesfushori shqiptar është transferuar orët e fundit të merkatos së...

Kontrolle të shumta, FBI “zbarkon” në shtëpinë e Presidentit Biden

FBI ka nisur kontrollet në shtëpinë e Presidentit Joe Biden në Delaware si pjesë e një hetimi për dokumente të klasifikuara. Lajmin e konfirmoi avokati...

Nuk kishin para për t’i blerë biletën, çifti braktis foshnjën në aeroport

Çfarë bëni kur nuk keni para për një biletë avioni për fëmijën tuaj? Me siguri nuk e lini në aeroport. Sipas Daily Mail,  një çift...

Stuhia e dëborës godet SHBA, anulohen 1400 fluturime

Më shumë se 1,400 fluturime u anuluan ditën e sotme në SHBA pasi një stuhi dëbore goditi shtetet nga Teksasi në Virxhinia Perëndimore. Gjithsej 1,467...

Pamje të frikshme/ Orteku i borës merr para skiatorët, viktima dhe të plagosur

Dy skiatorë kanë vdekur dhe 19 tjerë për pak minuta kanë ngecur të ngujuar nën dëborë, pasi një ortek goditi resortin e njohur në...

Lajme të tjera

Web TV