“Fjala Sport” në “FJALA TV”, nga Katerina Tafa. E enjte, 02 korrik 2020

113 563 lexime

77,503FansaPëlqeje

Të fundit

Zyrtare/ Valon Et’hemi largohet nga Kukësi: Dua të provoj veten në një kampionat më konkurues

Titullari i skuadrës së Kukësit Valon Et’hemi ka lajmëruar sot largimin e nga klubi i verilindorëve. Et’hemi ishte një nga...

Video-ja u bë virale në rrjet/Zbulohet mashtrimi me oktapodin që ecte në rërë

Padyshim që e keni parë në të gjitha rrjetet sociale video-n virale të një oktapodi gjigand që ecën me qetësi në plazh. Imazhet mahniten, sepse një përbindësh...

Tre shqiptarë rrahin keq dhe grabisin një pakistanez

Tre shqiptarë kanë rrahur me grushta dhe shkelma një 26 vjeçar pakistanez në Itali. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të shtunës në Vaprio d’Adda...

Kolin Eduords: Mark Markezi u tradhtua nga elektronika në rrëzimin në Herez! (FOTO)

Është një nga sportet ku lëvizet me shpejtësi marramendëse dhe ku sfidohen, shumë më tepër sesa në Formula 1, ligjet e natyrës dhe ku...

Skandal, shërimi i të prekurve nga Covid-19 konfirmohet nga telefoni

V.B. (emër i njohur për redaksinë) nga Prishtina, kishte rezultuar pozitive me koronavirus më 18 korrik. Ajo nuk ishte hospitalizuar dhe ka qëndruar shtëpi....

Lajme të tjera

Web TV