FOTO/ Adelina Tahiri nis pushimet, “tërbon” meshkujt me të pasmet e saj

113 563 lexime

77,489FansaPëlqeje

Të fundit

“Djali pati simptoma i pari”/ Veliaj: Izolimin e shfrytëzova për të reflektuar

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka treguar se është infektuar me COVID-19 gjatë takimeve familjare. Në një...

Edukata zero/ Si i hedh plehrat në rrugë qytetari pa e vrarë ndërgjegjja (video)

Shpesh herë Bashkia e Tiranës ka nisur sensibilizimin e qytetarëve për të hedhur mbetjet në vendet e përcaktuara. Edhe pse kushtet nuk mungojnë dhe të...

Vetëvrasja e të riut të infektuar te “Shefqet Ndroqi”, reagon spitali: Kishte 2 ditë që po trajtohej

Spitali “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas ngjarjes tragjike të ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një pacient me COVID-19 i dha fund jetës duke u...

Kamera kap vajzën duke dhënë para te ‘Shefqet Ndroqi’

Një qytetar denoncon korrupsionin me infermierët te “Shefqet Nroqi” , teksa thotë se i paguan ata nga 50 mijë lekë të vjetra në ditë,...

Nostalgjia e skenës shqiptare rikthehet në rrjetet sociale me mesazh së bijës

A ju kujtohet fytyra e ëmbël e një prej ikonave më të dashura të skenës së festivaleve shqiptare? Morena Reka kapostuar në rrjetet sociale fotografi...

Lajme të tjera

Web TV