Shuhet në moshë të re reperi i njohur

113 563 lexime

77,498FansaPëlqeje

Reperi i njohur, Lil Marlo ka ndërruar jetë pasi është qëlluar për vdekje në Atlanda ndërsa udhëtonte me makinën e tij. Lajmi u konfirmua nga studio e cila ai kishte lidhur kontratë, “Quality Control Music”.

Sipas autoriteteve vendase bëhet me dije se sulmi ndaj 27-vjeçarit ka qenë i planifikuar.

Reperi u prezantua për herë të parë në tregun muzikon në një bashkëpunim me reperin ‘Lil Baby’./Re.Gu/Fjala.al

Të fundit

Reshje shiu shoqëruar me erë, parashikimi i motit për 5 gusht 2020

Dita e mërkurë do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura. Reshje shiu që në orët e para,...

Roma, nga një amerikan nga Bostoni, tek një amerikan nga Teksasi

Duket se gjysmë miliardë Euro janë një arsye bindëse për të lënë të të ikë nga duart një klub futbolli, qoftë ky edhe një...

Rama solidarizohet me popullin e Libanit: Shkatërrim që të lë pa fjalë

Kryeministri Edi Rama i shpreh ngushëllime e solidaritet popullit të Libanit, që po kalon momente tmerrit pas shpërthimeve të fuqishme. Rama e cilëson këtë një...

Meta pas shpërthimit në Bejrut: Solidarizim me popullin e Libanit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta shpreh ngushëllime për ngjarjen tragjike të ndodhur këtë mbrëmje në kryeqytetin e Libanit, Bejrut, ku nga dy shpërthime të...

Shpërthimi në Bejrut/Shkon në 50 numri i të vdekurve dhe 2,750 të plagosur

Ka shkuar në 50 numri i viktimave që kanë humbur jetën nga shpërthimi i fuqishëm në Liban. Kjo shifër është konfirmuar nga Ministri i...

Lajme të tjera

Web TV