Bllokoi vijat e bardha/ Këmbësori ‘hakmerret’ duke kaluar sipër makinës -VIDEO

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në jetën e përditshme na ndodh shpesh herë që të shohim drejtues mjetesh që nuk i respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor.

Disa prej nxitimit, disa prej aftësive jo të mira drejtuese ndonjëherë bëhen shkak i aksidenteve të ndryshme dhe më pas marrin ndëshkimet e merituara nga Policia.

Ndërkohë një video virale në rrjetet sociale tregon sesi një këmbësor ka ‘ndëshkuar’ një shofer i cili ka shkelur rregullat e qarkullimit. Në videon e mëposhtme tregohet qartë se shoferi ka bllokuar vijat e bardha dhe këmbësori i nervozuar i ka kaluar sipër makinës.

Drejtuesi i mjetit më pas ka dalë nga makina i habitur me këtë veprim por me siguri ka ‘zënë mend’ që të mos i shkelë rregullat përsëri.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë:

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

A do të izolohet vendi pas shtimit të rasteve? Skënder Brataj zbulon përse nuk u mblodh Komiteti sot

Skënder Brataj, Kreu i Urgjencës Kombëtare i ftuar në Shqip Show nga Rudina Xhunga, tha se Komiteti Teknik i...

I dolën qoftet djegëse, klienti rreh me grushta shitësin (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin Afyonkarahisar në Turqi. Një klient ka rrahur me grushta shitësin vetëm për shkak se qoftet ishin...

Çudia e radhës/ Bleu telefonin online, nuk do ta besoni çfarë i erdhi në kuti (Foto)

Një grua ka paguar 1,500 dollarë pasi kishte porositur celularin e fundit iPhone 12, por u shokua kur i erdhi porosia, sepse ishte vetëm...

Covid-19 i merr jetën mësuesit të shkollës 9-vjeçare (Emri+Foto)

Pas lajmit të hidhur për ndarjen nga jeta të drejtorit të shkollës 9-vjeçare në fshatin Karkanjoz të Beratit, një tjetër arsimtar është shuar nga...

U tha se nuk do të vinin, Ministria Shëndetësisë: Pas pak mbërrijnë në Rinas mbi 15 mijë dozat e vaksinës Pfizer

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 15,210 dozat e vaksinave të kompanisë Pfizer do të mbërrijnë pas pak në Shqipëri. Fillimisht ministria njoftoi se ardhja...

Lajme të tjera

Web TV