Horoskopi, 19 shtator 2020

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Dashi

Në dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni mundësi që të merrni në dorë disa situata, të cilat do të keni mundësi që ti rishikoni.

Demi

Në dashuri nuk duhet ti shtyni gjërat për më vonë. Nëse bashkëjetoni me dikë ose keni diçka për ta zgjidhur, mos i shtyni vendimet. Ndërsa në punë, do të keni mundësi për tu çlodhur pak, pasi dita në vijim do të jetë e ngarkuar me stres.

Binjakët

E shtuna do të jetë mjaft e favorshme sa i takon ndjenjave. Nëse keni nevojë për ndihmë apo duhet të flisni, bëjeni. Ndërsa sa i takon punës, mundohuni që të shmangni polemikat e kota. Keni nevojë për të gjetur qetësinë e munguar.

Gaforrja

Gjatë kësaj dite do të jeni të lodhur dhe nervozuar. Bëni mirë që ti shtyni debatet familjare apo të natyrave të tjera, për një moment tjetër.

Luani

Kush ka jetuar një dashuri në distancë dhe çiftet që janë larg, do të kenë mundësi riafrimi, por duhet përkushtim nga të dyja palët. Sa i takon punës, nuk keni pasur mundësi të përballoni një moment stresi dhe pavendosmërie.

Virgjëresha

Kjo e shtunë do të jetë mjaft e favorshme për takimet. Sa i takon punës, mundohuni që të ruani qetësinë dhe të mbani nën kontroll gjendjen e acaruar. Gjithsesi gjërat do të ecin në anën e duhur.

Peshorja

Ju pret një ditë e bukur në dashuri, për shkak të pranisë së Hënës në shenjën tuaj. Sa i takon punës, mund të merrni një propozim, por para tetorit do e keni të vështirë që të kuptoni se pse bëhet fjalë.

Lexo edhe :  Një grup të rinjsh me aftësi të veçanta vizitojnë stadiumin “Air Albania”

Akrepi

Hëna do të hyjë në shenjën tuaj dhe dita parashikohet që të jetë mjaft intriguese sa i takon dashurisë. Në punë, ata që janë në pritje të një konfirmimi, do e marrin. Nëse keni një rol me përgjegjësi, mundohuni që të jeni të përgjegjshëm dhe të mos ju humbë mundësia.

Shigjetari

Venusi ka ndikim mjaft të favorshëm për takimet dhe dashuritë e reja. Sa i takon punës, mundohuni që të ruani qetësinë, shkruan noa.al. Edhe nëse diçka nuk ecën siç duhet, mos u dorëzoni. Mund të jeni gati që të bëni diçka të re.

Bricjapi

Bëni mirë që gjatë kësaj dite ti mbani larg gjërat e komplikuara. Dëgjoni veten dhe vetëm kështu do të arrini të gjeni zgjidhjet e duhura, sa i takon punës.

Ujori

Këtë fundjavë do ta jetoni më qetësisht. Nga fundi i së dielës do të kthehen tensionet, ndaj shijojeni pozitivitetin në dashuri. Sa i takon punës jeni të lodhur dhe negociatat, do të jenë të vështira për tu drejtuar.

Peshqit

Do të keni mundësi që gjatë kësaj dite të zgjidhni problemet e lindura prej pak kohësh. Dita do t’iu sjellë një këshillë me leverdi. Sa i takon punës, kjo periudhë kërkon që të zgjidhni disa probleme.

Të fundit

Presidenti i Barcelonës jep dorëheqjen para sfidës me Juventusin

Joseph Bartomeu dhe grupi i tij i drejtuesve, kanë dhënë dorëheqjen nga Barcelona 24 orë para ndeshjes me Juventusin. Njeriu...

Ndalohen 5 sirianë në Pogradec

Policia në Pogradec ka ndaluar 5 shtetas sirianë. Mësohet se refugjatët e arrestuar ishin refugjate dhe po udhëtonin me një maninë. Por kur mjeti ka...

Bayern nuk ndalet, Interi ngec sërish në Champions.

Janë mbyllur dy sfidat e para të Champions League për të martën. Bayern Munchen ka bijuar serinë e fitoreve duke mposhtur Locomotiv Moscoë në...

627 të infektuar dhe 15 viktima me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit

Maqedonia e Veriut ka regjistruar të martën 627 persona të infektuar dhe 15 të vdekur me koronavirusin e ri. Autoritetet maqedonase kanë regjistruar edhe 531...

Kodi Zgjedhor, “Venecia” pranon kërkesën e Metës

Presidenti i Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio, i ka kthyer përgjigje Presidentit Ilir Meta në lidhje me ndryshimet Kushtetuese të Kodit Zgjedhor. Në letrën e...

Lajme të tjera

Web TV