Ngrihen në protestë banorët e Babicës, prej javësh pa drita

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të fundit

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”,...

Ish-kryeministri ‘non grata’ në SHBA, Minxhozi zbulon mesazhin e amerikanëve

Analisti Skënder Minxhozi, duke komentuar deklaratën e të ngarkuarit me punë të SHBA në Tiranë, David Ëisner, i cili tha se nuk i përgjigjet...

Analisti britanik bën paralajmërimin e frikshëm: Evropa të nisë përgatitjet për luftë

Shtetet anëtare të NATO-s në Evropë po përballen me një krizë të madhe – Rusia dhe Kina po armatosen me shpejtësi, me Moskën që...

Ende asnjë gjurmë nga telefoni i Liridonës, hetuesit kërkesë “Apple” për gjetjen e tij

Të tjera informacione janë zbuluar për vrasjen tragjike të Liridona Ademajt. Hetuesit e vrasjes kanë dërguar një kërkesë (apostile) në kompaninë Apple, një vendim...

U mbajt peng për 50 ditë, e reja izraelite bën tatuazhin me mesazhin domethënës

21-vjeçarja izraelite, e cila u lirua pas gati 50 ditësh që u mbajt peng nga Hamasi, bëri një tatuazh të ngjarjeve tragjike të 7...

Lajme të tjera

Web TV